تازه ترین
خانه » اخبار » استانهای پیشتاز در کمک به بازسازی عتبات عالیات را بشناسید
استانهای پیشتاز در کمک به بازسازی عتبات عالیات را بشناسید

استانهای پیشتاز در کمک به بازسازی عتبات عالیات را بشناسید

IMG_20141113_124404 (1) (1)

استانهای پیشتاز در کمک به بازسازی عتبات عالیات را بشناسید

عباس قطب الدینی در گفت وگو با خبرنگار ستاد عتبات عالیات درپاسخ به این پرسش که بیشترین نذورات ستاد از کدام استانها جمع آوری شده است،گفت:پاسخ به این سوال مشکل است چون نمی توانیم استان پر جمعیتی مثل تهران با مثلا با ایلام مقایسه کنیم؛این کار نیازمند این است که بررسی کنیم که سرانه هر استان چقدر است،اما در صوتی که فاکتور جمعیت را در نظر نگیریم، استانهای تهران، مرکزی، خوزستان و البرز بیشترین نذورات را داشته اند.
وی با بیان اینکه تقریبا در همه استانها حجم کمک های جمع اوری شده عاشقانه و با دل انجام شده است،خاطر نشان کرد:در این موضوع کسی کم کاری نمی کند. از انجا که شان امامان شیعه در جمع آوری نذورات باید رعایت شود، ما از کسی خواهش نمی کنیم که به ستاد کمک کند.هر کس داوطلب بود و به سراغ ما آمد،ما کمک ها را می پذیریم.بر همین اساس در برخی از استانها، افراد به صورت خود جوش خیمه برپا می کنند و کمک های مردم را جمع آوری می کنند.
مدیر امور استانهای ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه به تمام دفاتر استانی تاکید شده است ریالی ازنذورات صرف هزینه های جاری و حتی قند و چای پرسنل نشود، تصریح کرد:پرسنل ما از بودجه های جاری یا استانی استفاده می کنند.

منبع:پایگاه تحلیلی فارس

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال