تازه ترین
خانه » اخبار » اعزام بیستمین گروه نیروهای فنی و ماهر خوزستانی به کربلای معلی
اعزام بیستمین گروه نیروهای فنی و ماهر خوزستانی به کربلای معلی

اعزام بیستمین گروه نیروهای فنی و ماهر خوزستانی به کربلای معلی

IMG_0061

حجه الاسلام والمسلمین سیدمحمود موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی این ستاد بیان داشتند: 11 نفر از نیروهای فنی و ماهر خوزستانی به منظور برپایی و تجهیز موکب های بین راهی استقبال از عزادران اربعین حسینی مسیر نجف تا کربلا امروز سه شنبه27/8/93 عازم کربلای معلی شده اند.

موسوی افزود:باتوجه به پیش بینی خبل کثیر مشتاقان وعزاداران ایام اربعین حسینی در مسیرهای منتهی به کربلای معلی این ستاد اقدام به برپایی و تجهیز موکب هایی برای استقبال و پشتیبانی از زایران کرده است.

IMG_0066

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان گفت: تاکنون 161 نفر از نیروهای فنی و ماهر به صورت افتخاری به منظور مرمت و بازسازی حرم های مطهر در عراق شده اند.

موسوی افزود:ستاد خوزستان به لطف خداوند و عنایت اهل بیت(ع) از بدو تشکیل تاکنون توانسته است خدمات قابل توجهی در راستای عمران و آبادانی حرم های شریف اهل بیت(ع) در عراق و سوریه داشته باشد و درحال حاضر نیز پنج پروژه بزرگ:1- بازسازی ایوان طلای حرم علوی. 2- ساخت 6درب حرم امامین عسکریین(ع). 3- ساخت کامل 2000متر مربع از220000مترمربع صحن حضرت زهراء(س) بمنظور توسعه حرم علوی در نجف اشرف. 4- بازسازی نقاط آسیب دیده حرم حضرت زینب(س) در سوریه. 5- مرمت درب ها و ضریح مطهر حرم حضرت رقیه(س) را به عهده دارد.

علاقه‌مندان خاندان عصمت و طهارت(ع) می‌توانند به این منظور کمک‌های نقدی‌شان را به یکی از شماره حساب های ذیل واریز نمایند:

سیبا ۰۱۰۷۱۷۰۵۹۳۰۰۲ بانک ملی

سپهر۰۱۰۰۸۸۸۰۰۰۰۰۸ بانک صادرات

جاری ۲۱۴۳۵۴۷۱۱۱۲۲ ۲۱۰ بانک انصار

جاری ۱۸۰۰۰۵۶ بانک سپه شعبه مرکزی اهواز

کارت به کارت ۰۰۹۱-۱۳۸۵-۸۱۱۰-۶۲۷۳ بانک انصار

جاری  ۱۰۰۰ بانک  مهر اقتصاد  شعبه  مرکزی  اهواز

جاری ۱۴۰۰۵۰۲۹۸۵۶ بانک مسکن شعبه مرکزی اهواز

جام بانک ملت ۴۸۲۸۲۸۲۸۶۴ {ویژه حرم حضرت زینب(س)}

حساب جاری ۱۵۰۸۴۸۲۶ بانک رفاه کارگران شعبه۲تامین اجتماعی اهواز

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال