تازه ترین
خانه » اخبار » امیدیه بیشترین حجم کمک به عتبات عالیات خوزستان را داشته است

امیدیه بیشترین حجم کمک به عتبات عالیات خوزستان را داشته است

امیدیه بیشترین حجم کمک به عتبات عالیات خوزستان را داشته است
حجت الاسلام سیدمحمود موسوی اظهار داشت : ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان علاوه بر پروژه بازسازی حرم های مطهر در سوریه ، متولی بازسازی ایوان حرم علوی و ساخت پنج در حرم امامین عسکریین(ع) می باشد و در پروژه بزرگ صحن حضرت فاطمه(س) در نجف اشرف نیز مشارکت دارد.
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان از اعزام نخستین گروه 20 نفره فنی، مهندسی از سوی این ستاد به منظور مشارکت در بازسازی مصلای حرم مطهر و نورانی حضرت زینب(س) در دمشق پایتخت سوریه خبر داد.

وی گفت : این ستاد به تازگی متولی بازسازی حرم مطهر حضرت زینب(س)، حرم حضرت رقیه (س) و حرم حضرت سکینه(س) که بر اثر حملات سبعانه تروریست های تکفیری آسیب دیده، شده است.

رئیس ستاد عتبات عالیات استان خوزستان افزود: بیش از سه میلیارد ریال امکانات فنی و تجهیزاتی اهدایی مردم ولایت مدار خوزستان همراه این کاروان به سوریه ارسال شده است.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه مصلای حرم مطهر حضرت زینب(س) بر اثر حملات خمپاره ای تروریست ها آسیب جدی دیده است افزود: برای بازسازی این مصلا هفت میلیارد ریال نیاز است که ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان از محل کمک های مردمی هزینه این پروژه را تامین خواهد کرد.

وی در پایان ابراز داشت : ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در همه شهرهای استان خوزستان ستاد فرعی دایر کرده است که در این ارتباط ستاد شهرستان امیدیه به نسبت جمعیت منطقه بیشترین حجم جمع آوری و جذب کمک های مردمی را داشته است.
منبع:اهوازنوین

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال