تازه ترین
خانه » اخبار » اهدای ۸۲۷ سند افتخار درسال۹۴ به خیّرین اهوازی برای بازسازی حرم‌های اهل بیت(ع)

اهدای ۸۲۷ سند افتخار درسال۹۴ به خیّرین اهوازی برای بازسازی حرم‌های اهل بیت(ع)

????????????????????????????????????

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات اهواز از صدور ۸۲۷ سند افتخار برای متبرعین و خیّرین بازسازی حرم‌های مطهر اهل بیت(ع) خبر داد و گفت: این سندها در قبال وجوهاتی است که از سوی این افراد خیّر به پروژه‌‌های بازسازی حرم‌های اهل بیت(ع) اهدا شده است.

عزیزالله زارعی، مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات اهواز در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، بیان کرد: دفتر این ستاد در سال ۹۴، تعداد ۸۲۷ سند افتخار به متبرعین شهر اهواز تقدیم کرد که این سندها در قبال وجوهاتی است که از سوی این افراد خیّر به پروژه‌‌های بازسازی حرم‌های اهل بیت(ع) اهدا شده بود.

وی اظهار کرد: حداقل وجهی که هر متبرع به منظور مشارکت در بازسازی عتبات مقدسه پرداخت کرده است ۵۰۰ هزار تومان تا ۱۸ و ۲۰ میلیون تومان است. اخیراً نیز خیّری اهوازی به نام سید مسعود علوی مقدم هزینه نوسازی ۱۱۴ خشت گنبد حرم علوی را به نیت ۱۱۴ سوره قرآن کریم به ارزش ریالی ۵۷ میلیون تومان تقبل کرده است.

زارعی خاطرنشان کرد: از مجموع ۸۲۷ سندی که به متبرعین تقدیم شد، ۲۱ سند مربوط به ایوان طلای حرم علوی، ۲۸۸ سند مربوط به گنبد مطهر حرم علوی، ۴۱۳ سند مربوط به صحن حضرت زهرا(س) است که در حال ساخت است و خوزستان متعهد ساخت ۲ هزار متر آن به ارزش ۶ میلیارد تومان است.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات اهواز ادامه داد: ۴۴ سند نیز مربوط به حرم امام حسین(ع)، ۱۷ سند مربوط به بارگاه حرم حضرت ابوالفضل(ع) و ۴۴ سند نیز مربوط به بارگاه حضرت زینب(س) در زینبیه دمشق است.

وی در پایان از مردم اهواز برای این مشارکت تشکر ویژه کرد و گفت: مردم اهواز هر گونه درخواست ستاد بازسازی برای مشارکت در بازسازی حرم‌ها را با استقبال ویژه‌ای پاسخ داده‌اند و در حد توان مساعدت کرده‌ و برگ زرینی را در زمینه مشارکت در بازسازی عتبات مقدسه برای خود ثبت کرده‌اند.

منبع:ایکنا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال