تازه ترین
خانه » اخبار » بازدید نماینده محترم ولی فقیه از ستادعتبات خوزستان

بازدید نماینده محترم ولی فقیه از ستادعتبات خوزستان

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان: 

انتقاد شدید آیت الله جزایری از وضعیت حجاب جامعه/وضعیت خیابان ها در شان جمهوری اسلامی نیست

 آيت‏الله سيدمحمدعلي موسوي جزايري نماینده محترم ولی فقیه دراستان ومسئول شورای سیاست گذاری ستاد عتبات استان پیش از ظهر روز سه شنبه ۲۳فروردین ۹۰ در بازديد از ستاد بازسازي عتبات عاليات خوزستان اظهار داشت: ستاد عتبات عاليات بايد امانتدار نذورات مردم …

 به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان:

 آيت‏الله سيدمحمدعلي موسوي جزايري نماینده محترم ولی فقیه دراستان ومسئول شورای سیاست گذاری ستاد عتبات اتان پیش از ظهر روز سه شنبه ۲۳فروردین ۹۰ در بازديد از ستاد بازسازي عتبات عاليات خوزستان اظهار داشت: ستاد عتبات عاليات بايد امانتدار نذورات مردم باشد كه البته از اين امر اطمينان كامل داريم.

انتقاد شدید آیت الله جزایری از وضعیت حجاب جامعه/وضعیت خیابان ها در شان جمهوری اسلامی نیست

مسئول شورای سیاستگذاری عتیات عالیات خوزستان تاكيد كردند: این ستاد تاكنون توانسته است با كمال درايت، اخلاص، صداقت و طهارت ضريب اطمينان افراد را بالا ببرد و شاهد وضعيتی بسيار برجسته و ممتاز در جمع‌آوري نذورات، هدايا و كمك‌هاي مردمي هستيم كه جاي بسي تقدير و تشكر دارد.
وي با تقدير از مسئول ستاد وهمکاران ایشان فرمودند: اين ستاد در مدت زمان كوتاهي كه از فعالیتش مي‏گذرد تلاش‏هاي بسيار زيادي كرده است كه بحمدالله نتايج خوب آن را مشاهده مي‏ کنیم.
وي افزود: از آنجا كه مي‌خواهيم انجام كار برنامه‌ريزي شده باشد و با سازمان‌دهي قوي و با ضريب اطمينان بالايي باشد، اين كار را به فردی  لايق، مدبر و توانا چون حجه الاسلام سیدمحمود موسوی سپرديم كه مورد اعتماد روحانيت و مردم هستند و ظرفيت و پتانسيل انجام اين امور را دارا هستند.
آیت الله موسوي جزايري تاكيد كرد: خوزستان استعداد زيادي براي كمك رساني در امور مذهبي دارد و مردم اين استان با دلدادگي به اهلبيت هميشه در اين باره پيشگام بوده‏اند.
ايشان تاكيد كردند: هم‌اكنون امورات بيش از آنچه كه تصور می کردیم و پيش‌بيني شده بود در حال انجام  است و اين به آن دليل است كه ظرف بزرگ براي انجام اين كار عظيم در نظر گرفته شده است.
نماينده ولي فقيه در استان خوزستان خاطرنشان كردند: به ياد داشته باشيم كه اين امانات متعلق به امام علي (ع) است به همين دليل حساب و كتاب بايد دقيق بوده و ضعف در محاسبات وجود نداشته باشد، چرا كه پاكي كار بسيار مهم است که بحمدالله همین طور هم است.
وي ادامه دادند: مردم خوزستان شایسته است اين فرصت را غنيمت بشمارند كه همانا اين يك نعمت الهي است.
آیت الله موسوي جزايري فرمودند: تشويق زباني و عملي مسئولان سبب مي‌شود تا هر چه زودتر اين امانت را به مقصد برسانيم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال