تازه ترین
خانه » اخبار » بانوان خوزستانی بیش از ۱۰۷گرم طلاجات و۶۳گرم نقره جات اهداءکردند

بانوان خوزستانی بیش از ۱۰۷گرم طلاجات و۶۳گرم نقره جات اهداءکردند

محبین اهلبیت خوزستانی در ده روز اول خرداد ماه ۹۳ بیش از ۱۰۷گرم طلاجات و۶۳گرم نقره جات به بازسازی عتبات مقدسه اهداء کردند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

 

 محبین اهلبیت خوزستانی به منظور مشارکت در بازسازی عتبات مقدسه در ده روز اول خرداد ماه جاری با مراجعه به ستادهای بازسازی عتبات عالیات مستقر در شهرهای استان مقدار۱۰۷ گرم طلاجات و ۶۳گرم  نقره جات خود را به ارزش بیش از ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال تحویل و رسید دریافت کرده اند.

این خیرین متعهد و  محب اهلبیت از شهرهای مسجدسلیمان، اهواز ، گتوند ، باوی، دزفول،  هندیجان و رامهرمز بوده اند.

ضمناٌ طلاجات اهدایی بدون دخل و تصرف پس از ذوب در کارگاه های مخصوص و در راستای نیت اهداء کننده به کار خواهد رفت.

یادآور می شود استان خوزستان علاوه بر مشارکت در سایر پروژه های مربوط به بازسازی و توسعه عتبات مقدسه از ابتدای سال ۹۰متولی مرمت و بازسازی ایوان طلای حرم امیر مومنان امام علی(ع) در نجف اشرف بوده است که  در حال حاضر این پروژه در مراحل پایانی قرار دارد.

و همچنین از نیمه دوم سال۹۲ کارگاه ساخت 6 درب حرم امامین عسگریین(ع) در شهرهای اهواز، آبادان، امیدیه و اندیمشک راه اندازی شد که خیرین خوزستانی  هزینه ۵ درب و خیرین مازندرانی هزینه یک درب را تقبل کردند.

ضمناٌ از اول سال۹۳ پروژه مرمت وبازسازی  نقاط آسیب دیده حرم حضرت زینب سلام الله علیها نیز به استان خوزستان محول گردید که انشاءالله با پشتیبانی و همت بالای محبین آن حضرت در مدت تعیین شده به اتمام خواهد رسید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال