تازه ترین
خانه » اخبار » بانوی خیر آبادانی سه حلقه النگوطلای خود را برای بازسازی حرم های مطهرحضرت زینب(س)وحضرت رقیه(س) اهداء کرد.
بانوی خیر آبادانی سه حلقه النگوطلای خود را برای بازسازی حرم های مطهرحضرت زینب(س)وحضرت رقیه(س) اهداء کرد.

بانوی خیر آبادانی سه حلقه النگوطلای خود را برای بازسازی حرم های مطهرحضرت زینب(س)وحضرت رقیه(س) اهداء کرد.

IMG_0633

به گزارش واحد خبر روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

یک بانوی خیر و نیک اندیش آبادانی درتاریخ16دی۹۳با مراجعه به ستادبازسازی عتبات عالیات این شهرستان  طلاجات خود شامل سه حلقه النگوطلای خود را به وزن30/12گرم برای بازسازی حرم های مطهرحضرت زینب(س)وحضرت رقیه(س) اهداء کرد.

یادآور می شود استان خوزستان علاوه بر مشارکت در سایر پروژه های مربوط به بازسازی و توسعه عتبات مقدسه از ابتدای سال ۹۰متولی مرمت و بازسازی ایوان طلای حرم امیر مومنان امام علی(ع) در نجف اشرف بوده است که  در حال حاضر این پروژه در مراحل پایانی قرار دارد.

و همچنین از نیمه دوم سال۹۲ کارگاه ساخت 6 درب حرم امامین عسگریین(ع) در شهرهای اهواز، آبادان، امیدیه و اندیمشک راه اندازی شد که خیرین خوزستانی  هزینه ۵ درب و خیرین مازندرانی هزینه یک درب را تقبل کردند.

وازابتدای امسال نیز به منظور توسعه حرم علوی در نجف اشرف هزینه ساخت کامل2000مترمربع از صحن220هزارمترمربعی حضرت زهراء(س)راتقبل کرده است.یادآوری می شود هزینه هرمترمربع30میلیون ریال می باشد.

ضمناٌ از اول سال۹۳ پروژه مرمت وبازسازی  نقاط آسیب دیده حرم حضرت زینب سلام الله علیها نیز به استان خوزستان محول گردید که انشاءالله با پشتیبانی و همت بالای محبین آن حضرت در مدت تعیین شده به اتمام خواهد رسید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال