تازه ترین
خانه » اخبار » بودجه ستاد بازسازي عتبات از محل کمکهاي مردمي تامين مي شود
بودجه ستاد بازسازي عتبات از محل کمکهاي مردمي تامين مي شود

بودجه ستاد بازسازي عتبات از محل کمکهاي مردمي تامين مي شود

بودجه ستاد بازسازي عتبات از محل کمکهاي مردمي تامين مي شود  

رئيس ستاد بازسازي عتبات عاليات استان خوزستان با اشاره به اينکه اين ستاد هيچگونه اعتبارات دولتي ندارد گفت: تمامي بودجه لازم براي اين امر از محل کمکهاي مردمي تامين مي شود.

IMG_2246-300x225

حجت الاسلام سيد محمود موسوي در شصت و پنجمين جلسه شوراي شهر اهواز که در محل ساختمان اين شورا برگزار شد بيان کرد:هيات امناي اين ستاد از استاندار خوزستان ،نماينده ولي فقيه در استان و رئيس ستاد بازسازي عتبات عاليات خوزستان تشکيل شده و به صورت مردمي اداره مي شود.

رئيس ستاد بازسازي عتبات عاليات بيان کرد: در سالجاري شش پروژه از سوي ستاد بازسازي عتبات عاليات کشور به ستاد استاني واگذار شده تا در کشور هاي عراق و سوريه اجرا شود.

حجت الاسلام موسوي با اشاره به ساخت ايوان طلاي امام علي (ع) بيان کرد: اعتبار مورد نياز اجراي اين طرح بيش از 120 ميليارد ريال است که در ابتداي سال90 اين طرح آغاز شد و در شش ماهه نخست سال 93 طلا و پول لازم براي اجرا از سوي مردم استان تامين شد.

وي افزود: بانوان استان خوزستان براي ساخت ايوان طلاي امام علي (ع) بيش از 25 کيلوگرم طلا اهدا کردند و از اول مهر ماه امسال اعلام شد که براي اجراي پروژه اعتبارات وطلاي مورد نياز جمع آوري شده است .

رئيس ستاد بازسازي عتبات عاليات استان خوزستان گفت : ساخت شش درب از حرم عسکريين (ع)يکي ديگر از پروژه هاي استان است که 80 درصد کار به اتمام رسيده و نجاري و قلمزني کار نيز در استان انجام شده و تاکنون اعتبارات ،نقره و طلاي مورد نياز اين پروژه نيز آماده شده است .

حجت الاسلام موسوي بيان کرد: بيش از 200 نفر از نيروهاي فني استان به صورت داوطلبانه براي ساخت عتبات عاليات به کاظمين ،کربلا و نجف اشرف اعزام شده اند.

وي با اشاره به ساخت حرم حضرت زينب (س)افزود: از ديگر پروژه هاي ستاد بازسازي عتبات عاليات استان خوزستان بازسازي حرم حضرت زينب (س) است که به دستور مقام معظم رهبري اين حرم بازسازي مي شود.

رئيس ستاد بازسازي عتبات عاليات استان خوزستان اظهار کرد: در سال 92 کارشناسان استان براي شناسايي نيازها به اين حرم اعزام شدند و خرداد 93 رسماً کار آغاز شده است .

منبع:هدف واقتصاد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال