تازه ترین
خانه » اخبار » بیش از۳۱۲ پرونده جهت صدور پروانه به مرکز تحویل داده شد و تعداد۱۸۳پروانه موکب صادر شد
بیش از۳۱۲ پرونده جهت صدور پروانه به مرکز تحویل داده شد و تعداد۱۸۳پروانه موکب صادر شد

بیش از۳۱۲ پرونده جهت صدور پروانه به مرکز تحویل داده شد و تعداد۱۸۳پروانه موکب صادر شد

به گزارش واحد خبر روابط عمومی ستادبازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

حجه الاسلام والمسلمین سیدمحمود موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان در جلسه هفتگی روز یکشنبه۲۹مرداد۹۶معاونین و مشاورین ستاد استان همگان را به مداومت در ذکر “یاذالجلال والاکرام” که خاص این روز است سفارش کردند و در ادامه با نقل حدیثی از امام صادق علیه السلام که فرمودند: اهل بهشت چهار علامت دارند که عبارتند از روی گشاده، گفتار نیکو، قلب رئوف و دست بخشنده و با کرامت است، پرداختند.

موسوی با تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت امام جواد علیه السلام، افزود انسان تا می تواند در زمان حیات خود اهل جود و بخشش و انجام کارهای خیر و گره گشائی از کار بندگان خدا باشد.

حجه الاسلام والمسلمین موسوی مسئول کمیته جذب مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی استان خوزستان در خصوص موضوعات مربوط به اربعین و وظیفه ستاد به عنوان کمیته جذب مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه بیان داشتند مهمترین وظیفه ما آماده سازی و تسهیل امور برای مواکب مردمی به منظور پذیرائی از زائرین اربعین حسینی است.

موسوی مسئول کمیته جذب مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی افزودند: بحمدالله مراجعه مدیران و هیئت امناء مواکب برای تشکیل پرونده و درخواست صدور پروانه موکب چشمگیر است و تاکنون بیش از۳۱۲ پرونده تکمیل و جهت صدور پروانه به مرکز تحویل داده شد و از این تعداد۱۸۳پروانه صادر و تحویل گرفته شد.

موسوی با اشاره به فرصت باقیمانده از کلیه مدیران مواکب و خیرینی که تقاضای برپائی موکب را دارند خواستند هرچه سریعتر برای تشکیل پرونده و درخواست صدور پروانه اقدام نمایند.

مسئول کمیته جذب مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی با اعلام اینکه در آینده نزدیک با حضور مسئولین استانی پروانه مواکب به مدیران موکب استان اهداء خواهدشد .

در ادامه معاونین ستاد استان گزارش فعالیت های انجام شده در هفته گذشته را ارائه دادند و مقرر شد هر کدام از معاونین ستاد علاوه بر مسئولیت اصلی بخشی از ماموریت مربوط به امور اربعین را عهده دار باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال