تازه ترین
خانه » اخبار » تأمین آب شرب بسته بندی زائران اربعین در خوزستان
تأمین آب شرب بسته بندی زائران اربعین در خوزستان

تأمین آب شرب بسته بندی زائران اربعین در خوزستان

تمام امکانات شرکت آبفای خوزستان برای ارائه خدمات مطلوب آب شرب بهداشتی بسته بندی به زائران اربعین حسینی در مرزهای شلمچه و چذابه بسیج می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت : تمام امکانات این شرکت برای ارائه خدمات مطلوب آب شرب بهداشتی به زائران اربعین حسینی در مرزهای شلمچه و چذابه بسیج می شود.
صادق حقیقی پور افزود: شرکت آبفا شهری و روستایی خوزستان و آبفا اهواز زیر نظر قرارگاه اربعین شرکت مهندسی آبفا کشور اقدامات تامین آب شرب سالم و دفع بهداشتی فاضلاب در خوزستان در دو مرز شلمچه و چذابه را برعهده دارد.
وی با اشاره به تأمین آب شرب با کیفیت به زائران در مرزهای شلمچه و چذابه گفت: شرکت آبفا خوزستان در حال تولید یک میلیون لیوان آب شرب سالم با ۲۰۰ تا Ec ۲۵۰ است که روزانه این کار توسط آب و فاضلاب شهری خوزستان انجام می شود و تا آخرین روز تردد زائران حسینی خدمات مطلوب ما ادامه دارد.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به استقرار تانکر های آب در مرزها ادامه داد: هشت دستگاه تانکر آب در دو مرز شلمچه و چذابه مستقر می شود که ۶ دستگاه آن در مرز شلمچه و دو دستگاه آن در مرز چذابه است.
وی یادآور شد: آبفا خوزستان با هماهنگی سازمان آب و برق خوزستان وظیفه حمل و استقرار حمام های سیار و پیش ساخته را در مرزهای شلمچه و چذابه بر عهده داشته و مهمترین اولویت این شرکت رضایت کامل زائران ابا عبدالله الحسین (ع) در مسیر تردد است.

منبع:سایت صداوسیمای خوزستان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال