تازه ترین
خانه » اخبار » تجلیل نماینده رهبر معظم انقلاب در عراق از اقدامات ستاد بازسازی عتبات
تجلیل نماینده رهبر معظم انقلاب در عراق از اقدامات ستاد بازسازی عتبات

تجلیل نماینده رهبر معظم انقلاب در عراق از اقدامات ستاد بازسازی عتباتنماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در عراق با تجلیل از همت خیرین و ستاد بازسازی عتبات عالیات در اجرای طرح صحن و شبستان حضرت زهرا(س) گفت: طرح توسعه حرم مطهر علوی پروژه بزرگی است که مانند آن در جهان اسلام وجود ندارد و حداقل تا یکصد سال پاسخگوی افزایش شمار زائران خواهد بود

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، آیت الله سید مجتبی حسینی نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در عراق در آستانه میلاد مسعود مولای متقیان و روز پدر از مراحل پیشرفت طرح توسعه حرم مطهر علوی مزین بنام صحن و شبستان حضرت زهرا(س) دیدن کرد.

وی گفت: در این طرح افزون بر بکارگیری معماری ایرانی و اسلامی به نیازهای مختلف زائران و خادمان حرم نیز توجه شده و فضاهای لازم برای چنین اماکن مقدسی طراحی و اجرا شده است.

وی افزود: ساخت شبستان‌های مختلف جهت برگزاری مراسم دینی، نماز جماعت و بیتوته زائران و نیز احداث کتابخانه، موزه و مهمانسرا در صحن حضرت زهرا(س)، نشانه جامعیت این طرح است که با همت خیرین ایرانی و ستاد بازسازی عتبات عالیات در حال تکمیل است.

وی توسعه حرم مطهر علوی را نشانه‌ای از ارادت شیعیان ایرانی به آستان اهل بیت علیهم السلام به ویژه مولای متقیان و حضرت زهرا(س) دانست و گفت: این طرح بزرگ برای مشارکت کنندگان در آن، مصداق باقیات صالحات است که برای سالهای طولانی از نعمات آن بهره‌مند خواهند شد.

منبع:http://fa.atabat.org/

 

هموطنان گرامی جهت اهداء نذورات خود به یکی از روش های زیر اقدام فرمایید:                                        

جاری۱۰۰۱۱۳۳۰۰۰ بانک تجارت

 سیبا ۰۱۰۷۱۷۰۵۹۳۰۰۲ بانک ملی  

کارت۹۸۴۵-۹۹۶۵-۹۹۱۸-۶۰۳۷ ملی

سپهر ۰۱۰۰۸۸۸۰۰۰۰۰۸ بانک صادرات

جاری  ۲۱۴۳۵۴۷۱۱۱۲۲۲۱۰  بانک  انصار

کارت ۰۰۹۱-۱۳۸۵-۸۱۱۰-۶۲۷۳ بانک  انصار

جاری ۱۸۰۰۰۵۶ بانک سپه شعبه مرکزی اهواز

جاری  ۱۰۰۰ بانک  مهر اقتصاد  شعبه  مرکزی  اهواز

 ۷۶۱۵-۳۰-۴۹۹۰۶۳۷-۱۰مهراقتصاد شعبه  مرکزی  اهواز

 جام  بانک  ملت  ۴۸۲۸۲۸۲۸۶۴  {ویژه حرم حضرت زینب(س)}

حساب جاری ۱۵۰۸۴۸۲۶ بانک رفاه کارگران شعبه۲تامین اجتماعی اهواز

همچنین افرادی که در زمینه خاصی متخصص هستند و قصد مشارکت دارند می توانند با ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان یا ستاد مستقر در شهرهای تابعه استان تماس حاصل فرمایند.

قابل ذکر است درصورتی که تمایل دارید نذورات نقدی شما صرف پروژه خاصی شود هنگام واریز مبلغ نزد شعب بانک ها نام پروژه موردنظر را در قسمت پایین فیش واریزی درج نموده و به شماره نمابر ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان ۰۶۱۳۳۳۶۵۵۵۳ ارسال فرمایید یا درصورت پرداخت اینترنتی در قسمت توضیحات ذکر شود.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال