تازه ترین
خانه » اخبار » تشریح فعالیت ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان

تشریح فعالیت ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان

تشريح فعاليت ستاد بازسازی عتبات عاليات خوزستان

گروه اجتماعی: مسئول ستاد بازسازی عتبات عاليات در خوزستان آخرين وضعيت فعاليت اين ستاد را تشريح كرد.

حجت‌الاسلام والمسلمين سيد «محمود موسوی»، مسئول ستاد بازسازی عتبات عاليات در خوزستان در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه خوزستان، اظهار كرد: ستاد بازسازی عتبات عاليات به منظور …

تشريح فعاليت ستاد بازسازی عتبات عاليات خوزستان

گروه اجتماعی: مسئول ستاد بازسازی عتبات عاليات در خوزستان آخرين وضعيت فعاليت اين ستاد را تشريح كرد.

حجت‌الاسلام والمسلمين سيد «محمود موسوی»، مسئول ستاد بازسازی عتبات عاليات در خوزستان در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه خوزستان، اظهار كرد: ستاد بازسازی عتبات عاليات به منظور ساماندهی و هدايت هدايا، كمك‌ها و نذورات، بر آن شد با برنامه‌ريزی،‌ تحقيق، مطالعات اوليه و همكاری توليت حرم‌های مطهر بتواند فضايی مناسب را برای دلدادگان فراهم نمايد.

وی ادامه داد: نتيجه آن ترميم، تعمير، گسترش، تعويض، بازسازی و زدودن غبار چندين ساله از ميعادگاه عاشقان شهادت بوده است.

موسوی با بيان اينكه ستاد بازسازی عتبات عاليات خوزستان از سال 85 تأسيس شده است و با مشاركت ساير ستادهای معين استانی تاكنون پروژه‌های متعددی انجام داده است، گفت: در حال حاضر نيز پروژه تأمين هزينه مرمت و بازسازی ايوان طلای حرم مطهر امير‌المؤمنين علی(ع) را در دست اجرا دارد كه اميد است اين مهم در مدت تعيين شده به انجام برسد.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عاليات در خوزستان اظهار كرد: بازسازی عتبات عاليات در نجف اشرف، كربلای معلی، كاظمين و سامرا از فعاليت‌های اين ستاد است.

وی تصريح كرد: ستاد در راستای انجام وظايف خود و جذب نذورات، هدايا و كمك‌های مردمی نسبت به ايجاد ستادهای فرعی در شهرستان‌ها اقدام كرده است كه بر اساس شرح وظايف و دستورالعمل‌های ابلاغی انجام وظيفه می‌كنند.

موسوی بيان كرد: ستادهای شهرستانی در صورت توانمندی می‌توانند انجام پروژه‌های مستقل و يا مشاركت در پروژه‌های بزرگ را پيشنهاد و پس از تصويب رئيس ستاد و مطابق طرح‌های ابلاغی اجرا كنند.

وی يادآور شد؛ در كليه ستادهای شهرستانی هيأت امنايی متشكل از امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه، مسئولين و معتمدين محلی برای پشتيبانی و نظارت بر فعاليت‌های آن تشكيل می‌شود.

آيت‌الله «موسوی جزايری» نماينده ولی‌فقيه در استان خوزستان، «سيد جعفر حجازی» استاندار خوزستان، فرمانده سپاه ولی‌عصر(عج) خوزستان سردار سرتيپ پاسدار «حسن شاهوارپور»، حجت‌الاسلام والمسلمين «سيد محمود موسوی»، مسئول ستاد بازسازی عتبات عاليات خوزستان هيئت امنای اين ستاد را در استان خوزستان تشكيل می‌دهند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال