تازه ترین
خانه » اخبار » تشکیل پرونده ۶۲۰ موکب خدمت‌رسانی به زائران اربعین در خوزستان 
تشکیل پرونده ۶۲۰ موکب خدمت‌رسانی به زائران اربعین در خوزستان 

تشکیل پرونده ۶۲۰ موکب خدمت‌رسانی به زائران اربعین در خوزستان 

گروه اجتماعی: جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: تاکنون ۶۲۰ موکب خدمت‌رسانی به زائران اربعین جهت استقرار در ورودی‌های استان، مسیرهای بین‌راهی، شلمچه و چذابه اعلام آمادگی کرده و تشکیل پرونده داده‌اند.

امیدوار آقایی، جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، اظهار کرد: ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مسئولیت کمیته اسکان، تغذیه و مشارکت‌های مردمی را در ستاد اربعین استان بر عهده دارد، از این رو، ساماندهی مواکب، تشکیل پرونده و صدور شناسنامه مواکب بر عهده این ستاد است.

وی اظهار کرد: در مرز شلمچه مواکب جهت خدمت‌رسانی به زائران اربعین ساماندهی شده‌اند و در حال حاضر در حال اجرای سازه‌های مواکب هستند. در چذابه هم بحمدلله پرونده مواکب تکمیل شده است و کار صدور پروانه در حال انجام است.

آقایی گفت: با توجه به اینکه خوزستان دارای ۴ ورودی از استان‌های دیگر است، از سمت اندیمشک مجموعاً ۱۶ موکب از ورود به اندیمشک تا خروج از این شهر کار خدمت رسانی به زائران استان‌های دیگر را انجام دهند، از سمت ایذه و باغملک ۷ موکب، از سمت بهبمان ۷ موکب و از سمت هندیجان ۷ موکب کار پذیرایی از زوار را انجام می‌دهند. در شهرستان شادگان هم مواکب متعددی برپا خواهد شد.

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: از عین دو تا چذابه و از کوت عبدالله تا شلمچه مجموعاً ۶۲۰ موکب تاکنون جهت خدمت‌رسانی به زوار حضرت اباعبدالله(ع) اعلام آمادگی کرده که پرونده آنها کامل شده است و پروانه فعالیت آنها به زودی صادر می‌شود.

منبع:ایکنا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال