تازه ترین
خانه » اخبار » تمام مجموعه و امکانات شهرستان در خدمت بازسازی عتبات است

تمام مجموعه و امکانات شهرستان در خدمت بازسازی عتبات است

تمام مجموعه و امکانات شهرستان در خدمت بازسازی عتبات است/با تمام وجود در این کار خیر و خداپسندانه گام برخواهیم داشت

باوی نیوز: نشست صمیمانه و هم اندیشی مردم ولایتمدار شهرستان باوی با حجت الاسلام موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان در شهر شیبان برگزار شد.
به گزارش باوی نیوز: نشست صمیمانه و هم اندیشی مردم ولایتمدار شهرستان باوی با حجت الاسلام موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان در شهر شیبان برگزار شد.

مهندس سیدی فرماندار شهرستان باوی در این نشست ضمن تقدیر و تشکّر از زحمات ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان و استان آمادگی خود را جهت همکاری و مساعدت با ستاد اعلام نمود و بیان کرد: تمام مجموعه و امکانات شهرستان در خدمت بازسازی عتبات است و با تمام وجود در این کار خیر و خداپسندانه و با کمال افتخار گام برخواهیم داشت.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان با تشکّر از همکاری فرماندار شهرستان باوی و امام جمعه ملاثانی، از ستاد بازسازی و اهمیت مسئله بازسازی عتبات اظهار داشت: توفیق شرکت در بازسازی عتبات از ثمرات و برکات انقلاب اسلامی است و استقبال گسترده مردم از این مسئله نیاز به همفکری، برنامه ریزی و هماهنگی بیشتری دارد.

وی ستاد عتبات عالیات استان خوزستان را یک ستاد کاملا” مردمی دانست و افزود: هزینه های آن از طریق جمع آوری کمک های مردمی بصورت نقدی و غیرنقدی برای ساخت و ساز عتبات تامین و در دستور کار این ستاد قرار دارد.
منبع:باوی نیوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال