تازه ترین
خانه » اخبار » جلسه مشترک سرپرست امور شعب پست بانک با مسئول ومعاونین ستاد بازسازی عتبات
جلسه مشترک سرپرست امور شعب پست بانک با مسئول ومعاونین ستاد بازسازی عتبات

جلسه مشترک سرپرست امور شعب پست بانک با مسئول ومعاونین ستاد بازسازی عتبات

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

جلسه مشترک سرپرست امور شعب پست بانک در استان بهمراه معاونین با مسئول ومعاونین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان در تاریخ8/6/90 درمحل ستاد بازسازی عتبات  استان برگزار گردید.

 

درابتدای این جلسه حجه الاسلام سیدمحمود موسوی …

براساس گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

جلسه مشترک سرپرست امور شعب پست بانک در استان بهمراه معاونین با مسئول ومعاونین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان در تاریخ8/6/90 درمحل ستاد بازسازی عتبات  استان برگزار گردید.

 

درابتدای این جلسه حجه الاسلام سیدمحمود موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات با عرض خوش آمد گویی به حضار طی سخنانی به ارایه گزارشی از روند شکل گیری وآغاز بکار این ستاد پرداختند ودر ادامه در خصوص تعامل وهمکاری پست بانک وستاد بازسازی عتبات افزودند پست بانک با افتتاح حساب جمع آوری نذورات وکمکها برای بازسازی ومرمت عتبات عالیات می تواند با اطلاع رسانی تا دور افتاده ترین نقاط کشور کمک خوبی به این امر خیر داشته باشد.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان با اشاره به جمع آوری نذورات وکمکهای اهدایی مردم  خیراندیش  وعاشق اهلبیت  علیهم السلام بیان داشتند این کمکها هرچند ناچیز خیر وبرکت فراوانی را به همراه خواهد داشت.

در ادامه این جلسه جناب آقای سیدجابر غانم پور سرپرست امورشعب پست بانک استان خوزستان طی سخنانی با اشاره به افتتاح حساب برای جمع آوری نذورات وهدایای بازسازی اعتاب مقدسه بیان داشتند این را توفیقی بزرگ  برای خود می دانیم وپست بانک با داشتن 404 شعبه روستایی و300شعبه شهری وسه شعبه در شرکتهای بزرگ تولیدی در استان بستر مناسبی برای این خدمت رسانی را در اختیار دارد و کارگزاران ما  نیز در روستاها خود بومی همان روستا هستند.

 

 

در بخش دیگری از برنامه آقای قاسمی معاون اجرایی ستاد بازسازی عتبات عالیات  استان خوزستان با عرض خوش آمد گویی اعلام داشتند چون ستاد بازسازی عتبات فاقد امکانات  وبودجه برای تبلیغات واطلاع رسانی است فلذا هر بانک یا موسسه که دارای حساب  می باشد خود در معرفی آن حساب  اقدام می نماید وانتظار ما هم از پست بانک این است که در این زمینه پیش قدم باشد.

در بخش پایانی جلسه مشترک آقای چهارمحالی معاون فرهنگی وروابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان طی سخنانی با عرض خوش آمدگویی وآرزوی قبولی طاعات وعبادات حضار اعلام داشتند در رابطه با افتتاح حساب در پست بانک انتظار ما  این است که در این رابطه ارقام  شماره حساب اختصاص داده شده به این امر  طوری باشد که  سریع به خاطر افراد سپرده شود وهمچنین در رابطه با اطلاع رسانی شیوه های گوناگونی وجود دارد از جمله  نصب بنر استندی در کلیه شعب تابعه ویا زیرنویس تلویزیونی  وهمچنین تبلیغات سینه به سینه وپیشنهاد می شود هر شعبه ای که میزان آورده نذوراتی آن به سقف معینی  برسد به عتبات مشرف شوند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال