تازه ترین
خانه » اخبار » جلسه مشترک مسئولین ستاد با فرماندهان نواحی چهارگانه بسیج شهرستان اهواز
جلسه مشترک مسئولین ستاد با فرماندهان نواحی چهارگانه بسیج شهرستان اهواز

جلسه مشترک مسئولین ستاد با فرماندهان نواحی چهارگانه بسیج شهرستان اهواز

 برگزاری جلسه مشترک مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان اهواز با فرماندهان ومسئولین نمایندگی ولی فقیه در نواحی چهارگانه بسیج شهرستان اهواز

به گزارش واحد خبر روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

 

 

جلسه مشترک مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان اهواز با فرماندهان ومسئولین نمایندگی ولی فقیه در نواحی چهارگانه مقاومت بسیج شهرستان اهواز درتاریخ 27/9/90 در محل ستاد ناحیه امام علی(ع)برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه …

برگزاری جلسه مشترک مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان اهوازبافرماندهان نواحی چهارگانه بسیج شهرستان اهواز

به گزارش واحد خبر روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

 

 

جلسه مشترک مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان اهواز با فرماندهان و مسئولین نمایندگی ولی فقیه در نواحی چهارگانه مقاومت بسیج شهرستان اهواز درتاریخ 27/9/90 در محل ستاد ناحیه امام علی(ع)برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه آقای سالار مدملی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان اهواز به بیان گزارشی از فعالیتها و میزان جلب مشارکتهای مردمی برای بازسازی عتبات وایوان حرم علوی(ع) پرداختند. 

 در ادامه حجه الاسلام والمسلمین سید محمود موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان طی سخنانی با عرض تسلیت ایام شهادت سرور وسالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام ویاران با وفایش و عرض تشکر از فرماندهان و مسئولین نمایندگی ولی فقیه در نواحی چهارگانه شهرستان اهواز به بیان حدیثی از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم در باب فضایل حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام پرداختند و در ادامه به تشریح فعالیتهای ستاد بازسازی عتبات استان و شهر اهواز و همچنین به تشریح تاریخچه و پروژه مرمت ایوان طلای حرم امام علی(ع) پرداختند.

 مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان اعلام کردند میزان پیشرفت کار پروژه مرمت ایوان تاکنون40% بوده است و ناظر پروژه ستاد استان بصورت مستمر روی پروژه نظارت دارد. ایشان همچنین درخصوص میزان کمکهای جمع آوری شده برای مرمت ایوان بیان داشتند تاکنون بالغ برسه میلیارد تومان وجه نقد وطلا جمع آوری شده است و بصورت مرتب و بنا به اعلام نیاز پروژه  پول و طلا ارسال می گردد ولی با توجه به توافقنامه منعقده که مدت زمان اجراء پروژه24 ماه تعیین شده است اگر بخواهیم که براساس این توافقنامه پروژه را به پایان ببریم باید سرعت بیشتری به کار جمع آوری بدهیم و انتظار ما از بسیج خیلی بیشتر از این است و همانطور که در قضیه ضریح با همه توان پای کار بود الآن هم انتظار داریم با همان همت و تلاش پای کار باشند.

در ادامه جناب سرهنگ نظرپور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) آمادگی خود و سایر فرماندهان نواحی شهر اهواز را برای پیگیری و تلاش در جهت جمع آوری کمکها و نذورات مردمی اعلام داشتند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال