تازه ترین
خانه » اخبار » پیش بینی استقبال دوبرابری زائرین اربعین حسینی در سال جاری
پیش بینی استقبال دوبرابری زائرین اربعین حسینی در سال جاری

پیش بینی استقبال دوبرابری زائرین اربعین حسینی در سال جاری

imagesبه گزارش واحد خبر روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

اولین جلسه هماهنگی اقدامات کمیته جذب مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی در حضور مهندس دهقان معاون امنیتی انتظامی استان و رئیس ستاد اربعین حسینی خوزستان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و مسئول کمیته جذب مشارکت‌های مردمی، اسکان وتغذیه ستاد اربعین به تشریح اهم اقدامات انجام شده این کمیته پرداخت و گفت: این کمیته از ابتدای ماه مبارک رمضان مقدمات کار را با برگزاری جلسات هفتگی داخلی کمیته شروع کرده ایم و همچنین به جهت هماهنگی بیشتر جلسات مشترک دوهفته یکبار با سازمان حج و زیارت و اداره کل اوقاف استان را برگزار کردیم.

موسوی افزود با توجه به پیش بینی استقبال دوبرابری زائرین اربعین در سال جاری نسبت به سال قبل، طی درخواستی از مرکز خواسته شد که تعدادی از استان های کشور به عنوان معین استان خوزستان تعین و معرفی شوند.

سپس آقای آقایی جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان به بیان برخی اقدامات دیگر از جمله: تهیه فهرست اقلام اساسی مورد نیاز و درخواست از مرکز جهت تامین از محل مشارکت های مردمی سایر استان ها ۲- تهیه تفاهم نامه با موکب داران که بر این اساس مواکب تعهد می کنند برای چه مدت، چه نوع خدمات، چند وعده وبه چه تعداد نفر پذیرایی ارائه خدمات دهند.    

در ادامه مهندس دهقان معاون امنیتی انتظامی و رئیس ستاد اربعین حسینی استان خوزستان ضمن تمجید از زحمات و اقدامات خوب ستاد بازسازی عتبات عالیات استان به عنوان کمیته جذب مشارکت های مردمی در سال گذشته و همچنین در سال جاری افزودند در سال جاری باید همت کنیم علاوه بر ارائه خدمات به نحو احسن پیام فرهنگی اربعین حسینی را برجسته تر از همیشه کنیم و از فرصت اربعین حسینی برای وحدت هرچه بیشتر محبین اهل بیت علیهم السلام چه شیعیان و چه اهل تسنن بهره برداری کنیم .

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال