تازه ترین
خانه » اخبار » حضورقابل توجه خیرین خوزستانی در جشنواره نشان محبت
حضورقابل توجه خیرین خوزستانی در جشنواره نشان محبت

حضورقابل توجه خیرین خوزستانی در جشنواره نشان محبت

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان با اشاره به برگزار شدن جشنواره «نشان محبت» و مشارکت قابل توجه خیرین گفت: با توجه به حضور خیرین، کمک‌های مردمی و کیفیت مراسم، خوزستان جزو استان‌های برتر در برگزاری این جشنواره است به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، حجت الاسلام و المسلمین سید محمودموسوی با اشاره به برگزار شدن جشنواره «نشان محبت» در استان گفت: این جشنواره در طول ماه مبارک رمضان هر شب به میزبانی یک استان برگزار می‌شود.

در شب سالروز میلاد امام حسن مجتبی(ع) این جشنواره به میزبانی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان برگزار شد.

وی با بیان اینکه این جشنواره با حضور آیت‌الله موسوی جزایری نماینده محترم ولی فقیه در استان، دکتر شریعتی استاندار محترم، جامعه خیرین و مسئولان همراه بود، افزود: بالای ۴۰۰ نفر در جشنواره نشان محبت شرکت کردند و استقبال خوبی از این جشنواره شد.

موسوی ادامه داد: مردم ما نشان دادند هر جا که لازم است حضور داشته باشند و حضور آنها مؤثر است، بدون هیچ دغدغه‌ای باشکوه حاضر می‌شوند و کاملا پشتیبانی می‌کنند.

در این جشنواره پروژه‌های اقدام شده و در دست اقدام ستاد عتبات با مردم در میان گذاشته شد و آنها در یک حرکت ارزشمند در این جشنواره مشارکت قابل قبولی کردند.

رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات خوزستان افزود: مردم با تقدیم ملک، طلاجات، پول و پرکردن فرم‌ کمک‌های ماهیانه در این جشنواره مشارکت کردند.

منبع:http://fa.atabat.org

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال