تازه ترین
خانه » اخبار » داغ یک تخریب/ان شاءالله بزودی بازسازی بقیع را آغاز می‌کنیم
داغ یک تخریب/ان شاءالله بزودی بازسازی بقیع را آغاز می‌کنیم

داغ یک تخریب/ان شاءالله بزودی بازسازی بقیع را آغاز می‌کنیم

 امروز هشت شوال است. سالروز داغ تشیع؛ داغی که یکبار بر پیشانی و قلب‌ها نشسته و قرار نیست هرگز تکرار شود ۱۲ قرن پس از ظهور اسلام عده‌ای ادعای مسلمانی کردند و به اثبات ادعایشان دست به تخریب بارگاه‌ها و قبور بزرگان جهان اسلام زدند. امروز هشت شوال است سالروز تخریب بقیع. امروز هشت شوال است.

سالروز داغ تشیع. داغی که یکبار بر پیشانی و قلب‌ها نشسته و قرار نیست هرگز تکرار شود. نه با وجود داعش که قصد تخریب قبور ائمه در عراق و ایران را داشت و نه با هیچ ظهور هیچ فرقه و نحله نوظهور دیگری که ادعای نومسلمانی کند. بقیع یک داغ است؛ نه داغ تخریب گنبد و بارگاه و قبر که داغ توهین به مقدسات و تلاش برای تخریب باورها و اندیشه‌های ناب اسلامی و چه کسی است که نداند وهابیت و تفکراتی برخاسته از همین سبک اندیشه و تفکر همانند داعش همانقدر که در ظاهر دست به تخریب قبور ائمه و کشتار مسلمانان زده‌اند، تلاش دارند اندیشه‌ها و اعتقادات ناب اسلامی را نیز نابود کنند.

اما یک امید هم هست. امیدی که تنگاتنگ با ظهور گره خورده است. امید به اینکه پس از بازسازی و توسعه عتبات، با حضور منجی به زودی بقیع را خواهیم ساخت به فضل خداوند ان‌ شاء الله.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال