تازه ترین
خانه » اخبار » راه اندازی ۳۵ موکب استان خوزستان در نجف و کربلا
راه اندازی ۳۵ موکب استان خوزستان در نجف و کربلا

راه اندازی ۳۵ موکب استان خوزستان در نجف و کربلا

مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان خبر داد؛
راه اندازی ۳۵ موکب استان خوزستان در نجف و کربلا
مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان از اعزام ۱۳۰ خادم خواهر و برادر به عنوان آشپز، کمک آشپز و مترجم به اربعین و برپایی ۳۵ موکب استان خوزستان در عراق خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز، حجت الاسلام سید محمود موسوی، مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان پیش از ظهر امروز، در حاشیه اعزام خادمان خواهر و برادر به عراق در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا اظهار داشت: ۳۵ موکب از استان خوزستان در شهرهای نجف و کربلا برای پذیرایی و خدمت به زائرین اربعین حسینی برپا شده اند.

مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان با بیان فضیلت بالای خدمت به زائران حسینی به بیان تذکرات و راهنمایی های لازم به زائران ابراز داشت: ۱۳۰ خادم (خواهر و برادر) به عنوان آشپز، کمک آشپز و مترجم بصورت داوطلبانه برای خدمت گذاری به زائرین اربعین حسینی در مواکب ایرانی مستقر در نجف و کربلا به کشور عراق اعزام شدند.

این مقام مسؤول بیان کرد: کسانی که تمایل به مشارکت درطرح اکرام و پذیرایی زائرین اربعین حسینی را دارند می توانند برای تأمین اقلام زیر به ستاد بازسازی عتبات عالیات مستقر در شهرهای استان مراجعه و یا با تلفن های۳۳۳۶۰۱۰۰ ـ ۳۳۳۶۵۵۵۳ ـ ۳۴۱۳۱۵۵۶ ـ ۳۲۲۳۵۲۶۸ـ ۳۲۲۳۵۲۶۹ـ ۰۶۱ تماس حاصل کنند.

حجت الاسلام موسوی در بخش دیگری از سخنان خود اقلام مورد نیاز مواکب را آب معدنی ۳۰۰ سی سی، ظروف یکبار مصرف، آرد برای پخت، زیر انداز (برزنت و موکت)، نان بسته بندی، مواد شوینده، کنسروجات، چادرنسوز برای نمازخانه و مواکب، شربت، عرقیجات، لوله داربست همراه با متعلقات، ماست تک نفره، تانکر آب شرب ثابت، کیک و کلوچه، تانکر آب شرب چرخدار برشمرد.

وی گفت: برنج، صندوق جا یخی، روغن، دستمال کاغذی، رب گوجه، پلاستیک رولی، چای، پلاستیک زباله بزرگ، قند و شکر، کولر آبی، حبوبات، کانکس اداری، مرغ و گوشت، پتو، خرما، تنور دستی، میوه، پنیر، سیب زمینی و تخم مرغ از دیگر نیازهای خواسته شده موکب داران است.

منبع:رسا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال