تازه ترین
خانه » اخبار » رییس ستادعتبات عالیات خوزستان:برای کمک به بازسازی حرم زینب(س) به نیروی فنی نیاز است

رییس ستادعتبات عالیات خوزستان:برای کمک به بازسازی حرم زینب(س) به نیروی فنی نیاز است

رییس ستادعتبات عالیات خوزستان:برای کمک به بازسازی حرم زینب(س) به نیروی فنی نیاز است
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: این ستاد برای کمک به بازسازی و مرمت حرم مطهر حضرت زینب کبری (س) در سوریه که با آتشباری تروریست های تکفیری آسیب دیده است به نیروی فنی متخصص نیاز دارد.
حجت الاسلام سیدمحمود موسوی روزدوشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: در این راستا ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان آمادگی دارد برای مشارکت دراین اقدام خیرخواهانه نیروهای داوطلب متخصص و فنی در امورمهندسی و عمران، تعمیرکار وسایل سرمایشی، نجار، رنگ آمیز و کاشی کار راه به کشور سوریه اعزام کند.

بنا به اظهار وی تروریست های تکفیری که از سوی کشورهای منطقه ای و فرامنطقه ای حمایت می شوند تاکنون دهها بقعه متبرک و مورد احترام مسلمانان در سوریه را از جمله حرم حجربن عدی (ع) از یاران باوفای حضرت علی(ع) در این کشور را تخریب کرده اند.

موسوی از همه عاشقان و علاقه مندان به خاندان عصمت و طهارت(ع) در استان خوزستان خواست کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به منظور کمک به بازسازی مصلا و حرم مطهر حضرت زینب (س) به ستادهای شهرستانی و مرکز استان تحویل دهند.

ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان همچنین حساب جام بانک ملت به شماره 4828282864 ویژه بازسازی حرم حضرت زینب(س) را برای واریز کمک های نقدی مردم دوستدار اهل بیت عصمت و طهارت(ع) خوزستان اختصاص داده است.

بازسازی حرم مطهر حضرت زینب(س) در اوایل سال جاری از سوی ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور به ستاد خوزستان واگذار شد.

ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان ماه گذشته نخستین کاروان نیروهای فنی و تخصصی را به همراه سه میلیارد ریال تجهیزات مورد نیاز به حرم حضرت زینب (س) اعزام کرد.

این ستاد علاوه بر این پروژه، طلاکاری و مرمت ایوان حرم علوی، ساخت پنج در حرمین امامین عسکریین(ع) در سامرا و مشارکت در ساخت صحن حضرت فاطمه زهرا(س) در نجف اشرف را برعهده دارد.

ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان با نظارت آیت الله ˈسیدمحمدعلی موسوی جزایریˈ فعالیت می کند و تاکنون هیچ اعتبار دولتی برای پروژه های بازسازی در عتبات مقدسه دریافت نکرده و نمی کند.
منبع:ایرنا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال