تازه ترین
خانه » اخبار » سخنرانی مسئول ستاد با زسازی عتبات عالیات استان خوزستان درجمع مدیران ومسئولین شرکت گروه ملی صنعتی فول

سخنرانی مسئول ستاد با زسازی عتبات عالیات استان خوزستان درجمع مدیران ومسئولین شرکت گروه ملی صنعتی فول

 جلسه مسئولین و مدیران شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران درتاریخ 30/11/89 با حضور مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان وهیئت همراه برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم جناب حجت الاسلام سید محمود موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان با تشکر از مدیر عامل و همکاران محترم ایشان که مقدمات جلسه را فراهم کردند، به بیان تاریخچه اماکن مقدس در عراق خصوصاٌ حرم مطهر امام علی(ع) پرداختند و سپس ماموریت ستاد  بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان که مرمت و بازسازی ایوان طلای حرم امام علی(ع) است را تشریح کردند ودرادامه فرمودند کل مساحت ایوان طلا 500متر مربع است که متشکل از 12500 خشت طلا می باشد و ارزش مرمت و بازسازی هر خشت طلا حدود یک میلیون تومان است. در پایان از حاضرین دعوت کردند بصورت داوطلبانه در این امر خیر شرکت کنند.

در ادامه جلسه آقای مهندس عبدالرضا رسولی مدیرعامل محترم شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران ضمن عرض خیر مقدم به مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان و هیئت همراه و حاضرین در جلسه،  با ابراز ارادت به ساحت مقدس ائمه اطهار(ع) به بیان  اهمیت کمک به بازسازی عتبات مقدس پرداختند و دوستان و همکاران را دعوت به مشارکت داوطلبانه در این امر مقدس نمودند.

 وسپس اعلام  فرمودند شخصا  هزینه یک  خشت طلای ایوان مطهر امام علی (ع) را تقبل نموده اند.

در پایان مراسم تعداد ۱۱نفر از مدیران و مسئولان حاضر در جلسه نیزشخصاٌ هرکدام هزینه مرمت و بازسازی یک خشت طلا را بعهده گرفتند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال