تازه ترین
خانه » اخبار » صحنه های کمک به بازسازی عتبات همچون صحنه های کمک به دفاع مقدس می باشد
صحنه های کمک به بازسازی عتبات همچون صحنه های کمک به دفاع مقدس می باشد

صحنه های کمک به بازسازی عتبات همچون صحنه های کمک به دفاع مقدس می باشد

 صحنه های کمک به بازسازی عتبات همچون صحنه های کمک به جبهه های دفاع مقدس می باشد

آیت الله حسن زاده-امام جمعه موقت اهواز

 

 

صحنه های کمک به بازسازی عتبات همچون صحنه های کمک به جبهه های دفاع مقدس می باشد

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

آیت الله حسن زاده-امام جمعه موقت اهواز

آیت الله حسن زاده امام جمعه محترم موقت شهر اهواز در همایش سراسری بسیج اصناف که درتاریخ ۳۰/۴/۹۰ ذرتالار ملی حفاری اهواز برگزار گردید طی سخنانی با عرض تبریک اعیاد شعبانیه به بیان فضیلت این ماه پر خیر وبرکت پرداختند وسپس بیان داشتند بحمدالله در میان قشر اصناف وبازاریان نمونه های زیادی از ایثارها وفداکاری ها در راه اسلام واهلبیت(ع)را می توان یافت که در راس آنها در صدر اسلام میثم تمار وپس از آن در دوران انقلاب ما شهدای گرانقدری همچون شهید مهدی عراقی وشهید لاجوردی که این همایش با یاد او بر پا گردید.

ایشان شهید لاجوردی را فردی به تمام معنی تکلیف گرا دانستند که توسط منافقین کور دل مظلومانه در مغازه خیاطی خود به شهادت رسیدند.

آیت الله حسن زاده در بخش دیگری از سخنان خود درخصوص بازسازی عتبات مقدسه فرمودند این یک سعادت بزرگی است که نصیب  ما شده است واز آرزوهای دیرینه مردم ما بوده است که یک روزی صدام ملعون سقوط کند واین امکان فراهم شود تا سهمی در عمران وآبادانی حرم اهلبیت(ع)داشته باشند وحالا خداوند لطف کرده واین فرصت فراهم گردید واین از بابت دعاهای مادران شهدا, فرزندان  وهمسران شهداء وجانبازان وایثارگران بوده است وما باید شکرگذار این الطاف خداوندی باشیم .

ایشان افزودند سالهای سال بود که این بیوت مقدسه از سوی حکام جور مورد بی مهری قرار گرفته وحال که این فرصت تاریخی  دراختیار ما قرار گرفته جا دارد که درای ن رابطه کوتاهی نکنیم. البته مردم ما فقط لازم است از این امر خیر مطلع گردند ووظیفه ما هم فقط اطلاع رسانی است .

آیت الله حسن زاده فرمودند صحنه های کمک به بازسازی عتبات همچون صحنه های کمک به دفاع مقدس می باشد زیرا وقتی که آن خانم مومنه النگو را از دست خود در می آورد وبرای  بازسازی حرم اهلبیت(ع)تقدیم می کند پیامش این است که از خود مایه گذاشته است .

ایشان توصیه کردند کلیه ما وظیفه داریم هر آنچه  از دستمان بر می آید در زمینه اطلاع رسانی به عامه مردم خصوصاٌ اصناف محترم  مومن ومتدین کوتاهی نکنیم.

در پایان ایشان افزودن بحمدالله حاج آقا موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات وهمکاران ایشان دقت زیادی در حفظ امانات مردم ورساندن وصرف آنها در محل اصلی دارند. وبحمدالله با تلاشهای صورت گرفته نقش استان خوزستان دربازسازی عتبات در  میان سایر استانها برجسته است  واین در راستای فرمایش حضرت امام (ره) است که فرمود خوزستان دین خود را به اسلام ادا کرد می باشد که در اینجا بنده هم به نوبه خود از ایشان وهمکاران وی قدر دانی نمایم.   

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال