تازه ترین
خانه » اخبار » ضرورت تشکیل کمیسیون بررسی مسائل و مشکلات اربعین حسینی در خوزستان
ضرورت تشکیل کمیسیون بررسی مسائل و مشکلات اربعین حسینی در خوزستان

ضرورت تشکیل کمیسیون بررسی مسائل و مشکلات اربعین حسینی در خوزستان

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان عنوان کرد
ضرورت تشکیل کمیسیون بررسی مسائل و مشکلات اربعین حسینی در خوزستان
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان گفت: نیاز است تا کمیسیون تخصصی به‌منظور احصاء و بررسی مشکلات و نواقص برنامه‌های اربعین حسینی امسال در ستاد اربعین حسینی خوزستان تشکیل شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، حجت‌الاسلام سیدمحمود موسوی عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن قدردانی از مواکب داران و مسئولان ستاد بازسازی عتبات عالیات، بابیان اینکه امسال کارهای بزرگی در اربعین انجام شد، اظهار کرد: امسال ۹۴۰ موکب برای پذیرایی از زائرین اربعین در پایانه‌های شلمچه، چذابه و بین‌راهی فعال بوده‌اند.

وی با ارائه گزارشی از اقدامات انجام‌شده در اربعین حسینی، گفت: باید کمیسیون تخصصی به‌منظور احصاء و بررسی مشکلات و نواقص برنامه‌های اربعین امسال در ستاد اربعین حسینی خوزستان تشکیل شود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان افزود: از الآن باید برای سال آینده کارهای عمده زیرساختی به‌ویژه آماده‌سازی زمین مواکب را با کمک سازمان‌های متولی هر چه سریع‌تر پیگیری و به سرانجام برسانند.

موسوی با تأکید بر لزوم راه‌اندازی و احداث اماکن موردنیاز در نزدیکی مرزها شلمچه و چذابه، عنوان کرد: برپایی نمازخانه‌های مرکزی و انبارهای لازم برای نگهداری مواد غذایی همچنین سایر اقلام در پایانه‌ها از نیازهای مهم و ضروری است.

وی خطاب به مسئولان ستاد گفت: کلیه مواکب باید ملزم به همراه داشتن یک نفر روحانی برای تبلیغ و بیان احکام دینی و اقامه نماز باید و مسئولان ستاد در شهرستان‌ها این موضوع را با جدیت پیگیری کنند.

منبع:فارس

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال