تازه ترین
خانه » اخبار » طلا و جواهرات اهدایی مردم خوزستان به عتبات عالیات ارسال شد

طلا و جواهرات اهدایی مردم خوزستان به عتبات عالیات ارسال شد

طلا و جواهرات اهدایی مردم خوزستان به عتبات عالیات ارسال شد
طلا و جواهرات اهدایی مردم شهرهای گوناگون استان خوزستان برای بازسازی عتبات عالیات ارسال شد.
مراسم ارسال طلا و جواهرات اهدایی مردم خوزستان به عتبات عالیات در اهواز برگزار شد.
در این مراسم که ظهر امروز در ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان برگزار شد حجت الاسلام سیدمحمدحسین آل ایوب مدیرکل روابط خارجی معاونت بین الملل حوزه علمیه حضور داشت.
همچنین در مراسم ارسال طلا و جواهرات اهدایی مردم خوزستان به عتبات عالیات حجت الاسلام سید محمود موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان و جمعی از خبرنگاران رسانه های گروهی و خبرگزاری ها نیز حضور داشتند.
طلاهای اهدایی مردم خوزستان برای بازسازی حرم حضرت امام حسین(ع) و حرم حضرت ابوالفضل عباس(ع) در کربلا رونمایی و برای به کار گیری در این حرم های نورانی ارسال شدند.
همچنین طلا و جواهرات اهدایی مردم خوزستان برای بازسازی صحن حضرت زهرا(س) حرم مولا علی(ع) نیز برای ارسال به این حرم شریف در عراق به ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور ارسال شد.
طلاها و جواهرات اهدایی مردم خوزستان به حرمین عسکریین نیز در این مراسم رونمایی شد تا برای بازسازی این حرم نورانی به عراق ارسال شود.
همچنین بانوان خوزستانی به منظور بازسازی حرم های مقدسه بانوان خوزستانی طلاهای خود را به حرم حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) در دمشق اهدا کردند که در این مراسم برای ارسال به این حرم های نورانی رونمایی شدند.
این طلاها در کل یک کیلو و 822 گرم بودند که بر اساس نیاز حرم های شریف برای بازسازی آنها در عراق و سوریه از سوی ستاد بازسازی عتبات عالیات ارسال می شوند.
منبع:خبرگزاری تسنیم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال