تازه ترین
خانه » اخبار » فعالیت سه هزار مهندس و کارگر ایرانی در عتبات عالیات
فعالیت سه هزار مهندس و کارگر ایرانی در عتبات عالیات

فعالیت سه هزار مهندس و کارگر ایرانی در عتبات عالیات

rpic (24) سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال/ فعالیت سه هزار مهندس و کارگر ایرانی در عتبات عالیات

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه اصول «اقتصاد مقاومتی» محور عملکرد این ستاد در اجرای پروژه‌های متعدد در اعتاب مقدسه است گفت: سه هزار مهندس و کارگر ایرانی در عتبات عالیات فعالیت می کنند

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، حسن پلارک افزود: از زمان تشکیل ستاد بازسازی عتبات عالیات تا کنون، شفافیت، انضباط و صرفه‌جویی در امور مالی در دستورکار مهندسان، پیمانکاران، متخصصان و کارکنان ستاد بوده و امسال نیز با توجه به اعلام شعار سال از سوی رهبر فرزانه انقلاب، پیاده‌سازی و اجرای اصول اقتصاد مقاومتی همچون سال‌های گذشته در سرلوحه امور ستاد بازسازی عتبات عالیات است.

پلارک افزود: اشتغالزایی و خدمت به زائران عتبات نعمتی است که خداوند به ملت ایران داده است و باید این فرصت را مغتنم شماریم و قدردان آن باشیم.

وی با بیان اینکه فعالیت های این ستاد در راستای اقتصاد مقاومتی است، گفت: کار در ستاد بازسازی به دلیل خدمت به زائران ائمه اطهار است و تنها کسانی می توانند در این عرصه فعالیت کنند که عشق و علاقه به خاندان عصمت و طهارت داشته باشند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه جذب و هدایت کمک های مردمی مهم ترین نقش در ادامه روند ساخت و ساز در عتبات را دارد، گفت:‌ در این ارتباط رسانه ها نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای در هدایت کمک های مردمی برای ساخت و تکمیل پروژه ها دارند.

ستاد بازسازی عتبات عالیات ، حدود ۱۳ سال پیش فعالیت خود در عرصه ساخت و ساز و توسعه فضاهای حرمین شریف در عراق را آغاز کرد و تاکنون بسیاری از طرحها به اتمام رسیده و بسیاری نیز در حال تکمیل و ساخت است.

 منبع:http://fa.atabat.org/

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال