تازه ترین
خانه » اخبار » مردم خوزستان به بازسازی و طلاکاری ایوان حرم ایوان علوی همت بگمارند

مردم خوزستان به بازسازی و طلاکاری ایوان حرم ایوان علوی همت بگمارند

 امام جمعه موقت اهواز:مردم خوزستان به بازسازی و طلاكاری ایوان حرم ایوان علوی همت بگمارند

اهواز- امام جمعه موقت اهواز به 16دی 1314سالروز كشف حجاب توسط رضاخان اشاره كرد و بیان داشت: هم اكنون نیز استكبار جهانی و صهیونیسم كشف حجاب را به شیوه نرم و از طریق رسانه ها بویژه برنامه های ماهواره ای دنبال می كند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ، حجت الاسلام ‘میراحمدرضا حاجتی’ در خطبه های نماز جمعه اهواز…

برچسب‌ها: حجت الاسلام, میراحمدرضا حاجتی, خطبه های نمازجمعه, بازسازی عتبات عالیات

امام جمعه موقت اهواز:مردم خوزستان به بازسازی و طلاكاری ایوان حرم ایوان علوی همت بگمارند

امام جمعه موقت اهواز: استكبار كشف حجاب را به شیوه نرم دنبال می كند

اهواز- امام جمعه موقت اهواز به 16دی 1314سالروز كشف حجاب توسط رضاخان اشاره كرد و بیان داشت: هم اكنون نیز استكبار جهانی و صهیونیسم كشف حجاب را به شیوه نرم و از طریق رسانه ها بویژه برنامه های ماهواره ای دنبال می كند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ، حجت الاسلام ‘میراحمدرضا حاجتی’ در خطبه های نماز جمعه اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) این شهر ، جوانان و بانوان را به حفظ هوشیاری در برابر توطئه استكبار جهانی در تبلیغ برهنگی و بی حجابی دعوت كرد و از مسوولان و فرهیختگان جامعه خواست مبارزه با پدیده بدحجابی بویژه در دستگاههای دولتی و فرودگاهها را سرلوحه كار خود قرار دهند و اجازه ندهند در این زمینه توطئه دشمن به ثمر برسد.

وی مبارزه با حجاب و مظاهر دینی دو دستور انگلیسی ها به رضاخان خواند و گفت: در این زمینه مظالمی در حق ملت ایران و بانوان عفیفه رفت كه تاریخ از بازگوكردن آن شرم دارد.

امام جمعه موقت اهواز به كشتار وحشیانه جماعتی از مردم در مسجد گوهرشاد مشهد اشاره كرد و یاد شهدای مظلوم این مسجد را گرامی داشت.

*تولید میله سوخت هسته ای توسط جوانان و متخصصان این مرز وبوم تودهنی به امریكا بود

حجت الاسلام حاجتی تولید میله سوخت هسته ای توسط جوانان و متخصصان باتقوای كشورمان را یك تودهنی به امریكا توصیف و اظهار كرد: این موفقیت در حالی در كشورمان شكل گرفت كه تولید این میله ها در انحصار امریكا ، آرژانتین و فرانسه بود و سران دروغ گوی امریكا تصور نمی كردند ایرانی ها این انحصار را بشكند و به این موفقیت بزرگ علمی و صنعتی دست یابند.

وی گفت: این در حالی است كه امریكایی ها قبلا گفته بودند ایرانی ها قادر هستند سوخت هسته ای 20درصد تولید كنند ولی نمی توانند میله سوخت هسته ای تولید كنند.

امام جمعه موفت اهواز در ادامه موفقیت در ساخت میله سوخت هسته ای در كشورمان را یك شوك گیچ كننده برای امریكایی ها خواند و خاطرنشان كرد: امریكایی ها باید منتظر موفقیت های بعدی جوانان ایرانی باشند چون ما به خدا و توانایی های خود تكیه و ایمان داریم.

وی اعمال تحریم امریكا بر ضد بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران و متعاقب آن القا بحرانی بودن وضعیت ایران را ساخته و پرداخته توهم دولتمردان امریكایی بویژه ‘بارك اوباما’ رییس جمهوری امریكا توصیف كرد و افزود: این تحریم ها با وجود آنكه ظالمانه و یكجانبه است تاثیری در عزم و اراده ما ندارد و این فشارها نمی تواند مقاومت ملت ایران در برابر زیاده خواهی قدرت های استكباری را بشكند.

* مانور ولایت 90 و خارج شدن ناو امریكایی از خلیج فارس اقتدار ایران اسلامی را نشان داد

امام جمعه موقت اهواز با تشریح پیامدهای مانور ولایت 90 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در پهنه خلیج فارس ، دریای عمان و آبهای آزاد و متعاقب آن اخطار به ناو امریكایی و خروج آن از خلیج فارس اشاره كرد و هشدار فرمانده كل ارتش جمهوری اسلامی ایران مبنی بر عدم بازگشت ناو امریكایی را نشانه تقوا و نصرت الهی دانست و گفت: این مانور اقتدار و قدرت بازدارندگی ایران اسلامی را نشان داد.

خطیب جمعه موقت اهواز تصریح كرد: ملت ایران به تاسی از امام حسین (ع) و مكتب اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به مقاومت خود ادامه خواهد داد و مقابل زورگویی های استكبار جهانی و قدرت های شیطانی ایستادگی می كند.

* مردم خوزستان به بازسازی و طلاكاری ایوان حرم ایوان علوی همت بگمارند

امام جمعه موفت اهواز با اشاره به اینكه مردم استان پروژه طلاكاری و مرمت ایوان حرم مطهر حضرت علی (ع) را بر عهده گرفته اند از مردم خواست با كمك به بازسازی ایوان حرم علوی افتخاری ابدی برای خود رقم بزنند.

وی كمك به بازسازی ایوان حرم علوی را نشانه ای از تقوای الهی و تعظیم شعائر الهی خواند و ابراز امیدواری كرد كار طلاكاری ایوان حرم علوی به همت مردم ولایت مدار خوزستان تا اواخر سال 1391 به پایان برسد.

* اگر می خواهید زندگی شما بركت داشته باشد تقوا پیشه كنید

امام جمعه موقت اهواز با تبیین آثار تقوا در زندگی اجتماعی بیان داشت: اگر می خواهید زندگی شما بركت داشته باشد تقوا داشته باشید و گناه را از زندگی خود دور كنید.

وی به بركات روز جمعه با استناد به روایات رسیده از پیامبر اسلام (ص) اشاره كرد و گفت:دل مسلمان و مومنی را به دست آوردن و شاد كردن ، احیای سنت نبوی و صلوات بر محمد و آل محمد سه چیزی است كه حضرت محمد(ص) در روز جمعه برای آن زیاد سفارش نموده است.

حجت الاسلام حاجتی قدم برداشتن به سمت نماز جمعه را بر اساس روایات رسیده از ائمه هدی (ع) را قدم برداشتن به سمت بهشت الهی توصیف كرد و گفت: روز جمعه بر اساس روایات یك روز الهی است و خداوند بركات زیادی برای آن مقرر داشته است.ك/2

برچسب‌ها: حجت الاسلام, میراحمدرضا حاجتی, خطبه های نمازجمعه, بازسازی عتبات عالیات

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال