تازه ترین
خانه » اخبار » مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان مطرح کرد؛ ضرورت وجود یک روحانی برای هر موکب در سال آینده
مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان مطرح کرد؛ ضرورت وجود یک روحانی برای هر موکب در سال آینده

مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان مطرح کرد؛ ضرورت وجود یک روحانی برای هر موکب در سال آینده

مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان مطرح کرد؛
ضرورت وجود یک روحانی برای هر موکب
مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: همه مواکب باید ملزم به همراه داشتن یک روحانی برای تبلیغ و بیان احکام دینی و اقامه نماز باشند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز، حجت الاسلام سیدمحمود موسوی، مسؤول ستادبازسازی عتبات عالیات خوزستان، صبح امروز در گردهمایی فصلی مسؤولان ستادبازسازی عتبات عالیات تابعه استان خوزستان از زحمات همه خادمان و دست اندرکاران پذیرایی زائران اربعین حسینی به ویژه مواکب مردمی و مسؤولان ستاد که متولی اصلی کمیته اسکان و تغذیه بودند، تقدیر و تشکر کرد.

مسؤول ستادبازسازی عتبات عالیات خوزستان افزود: لازم است کمیسیون تخصصی به منظور احصا و بررسی مشکلات و نواقص برنامه های اربعین امسال در ستاد استان تشکیل شود.

این مقام مسؤول ادامه داد: از هم اکنون برای سال آینده کارهای عمده زیرساختی به ویژه آماده سازی زمین مواکب با کمک سازمان های متولی باید هر چه سریعتر پیگیری و به سرانجام برسد.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به اینکه برپایی نمازخانه های مرکزی و همچنین انبارهای لازم برای نگهداری موادغذایی و سایر اقلام در پایانه ها لازم است، عنوان کرد: مسؤولان ستاد در شهرستان ها پیگیری کنند تا همه مواکب ملزم به همراه داشتن یک روحانی برای تبلیغ و بیان احکام دینی و اقامه نماز باشند.

لازم به ذکر است، جلسه گردهمایی فصلی مسؤولان ستادبازسازی عتبات عالیات تابعه استان خوزستان، صبح امروز با حضور اعضاء و به ریاست حجت الاسلام سیدمحمود موسوی، مسؤول ستادبازسازی عتبات استان در محل این ستاد برگزار شد.

در ادامه امیداور آقایی، جانشین ستاد عتبات استان با تشکر از مواکب و مسؤولان ستادبازسازی عتبات اظهار داشت: امسال کارهای بزرگی در اربعین انجام شد و ۹۴۰ موکب برای پذیرایی از زائران اربعین در پایانه های شلمچه، چذابه و بین راهی فعال شدند و سپس اعضا به ارائه گزارش اقدامات انجام شده مربوط به اربعین حسینی پرداختند.

منبع:خبرگزاری رسا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال