تازه ترین
خانه » اخبار » مشارکت خوزستانی‌ها در اجرای ۶پروژه مهم عتبات
مشارکت خوزستانی‌ها در اجرای ۶پروژه مهم عتبات

مشارکت خوزستانی‌ها در اجرای ۶پروژه مهم عتبات


رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان گفت: پروژه ساخت مضیف و مهمانسرای حرم حضرت زینب(س)، مشارکت در ساخت ۲ هزار متر از صحن حضرت زهرا(س)، مشارکت در ساخت صحن حضرت زینب(س) در کربلا و ساخت قاطع‌های اطراف ضریح حرم‌های مطهر امامین عسکریین(ع) از جمله پروژه‌هایی هستند که با مشارکت مردم این استان در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود موسوی در گردهمایی فصلی مسؤلان و معاونان ستاد بازسازی عتبات عالیات تابعه استان خوزستان گفت: مهمترین وظیفه مسؤلان و نمایندگان نذوراتی، امانتداری در حد اعلای آن است و تمامی هدایای نقدی و غیر نقدی نذوراتی فوراً باید ثبت و ضبط شود. اعتماد سازی اصلی مهم است که بحمدالله تاکنون در این زمینه به خوبی عمل شده است و با اعتماد سازی است که توانستیم این خدمات را در حرم‌های مطهر داشته باشیم.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان افزود: ستاد بازسازی عتبات عالیات یک نهاد مردمی است و از محبت و ارادت قلبی مردم سرچشمه می‌گیرد و به همین دلیل این کارها درعین بزرگی و عظمت خیر و برکات فراوانی به همراه دارد.

در ادامه امیدوار آقایی جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان گفت: در سال گذشته این ستاد با همت بالای مردم ولایی استان گام‌های بزرگی برداشت و توانست در ردیف ستادهای موفق کشور قرار بگیرد.

آقایی افزود: در سال جاری شش پروژه مهم در دست اجرا داریم که عبارتند از پروژه ساخت مضیف و مهمانسرای حرم حضرت زینب(س) که با اتمام سقف، در مرحله سفت کاری قرار دارد، مشارکت در ساخت دو هزار متر از صحن حضرت زهرا(س) که تا پایان سال گذشته یک هزار متر آن تامین و هزار متر باقیمانده است.

مشارکت در ساخت صحن حضرت زینب(س) در کربلای معلی که قرار است بانوان زینبی استان عهده‌دار این کار بزرگ باشند.

وی ادامه داد: ساخت قاطع‌های اطراف ضریح حرم‌های مطهر امامین عسکریین(ع) و حضرت ابالفضل(ع)، ساخت کمدهای امانتداری و جاکفشی حرم امامین عسکریین(ع)، مسقف سازی خیابان صحن حضرت صاحب الزمان(عج) حرم امامین جوادین(ع) دیگر پروژه‌های امسال هستند.

آقایی خاطرنشان کرد: تمام این پروژه‌ها با استفاده صد درصدی از کالاها و تجهیزات ایرانی در حال انجام است و با این کار نذوراتی که با اخلاص و از صفای دل محبین اهل بیت(ع) اهدا می‌شود باعث رونق چرخه اقتصادی داخل کشور می‌شود.

منبع:http://fa.atabat.org

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال