تازه ترین
خانه » اخبار » موکب ایذه در مرز شلمچه به زائران اربعین خدمات‌رسانی می‌کند
موکب ایذه در مرز شلمچه به زائران اربعین خدمات‌رسانی می‌کند

موکب ایذه در مرز شلمچه به زائران اربعین خدمات‌رسانی می‌کند

۱۳۹۴۰۹۱۱۱۴۲۴۴۸۳۷۶۶۳۲۲۱۴همگام با زائران عشق در طریق الحسین(ع)

موکب ایذه در مرز شلمچه به زائران اربعین خدمات‌رسانی می‌کند

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان ایذه گفت: موکب شهرستان ایذه در مرز شلمچه به زائران امام حسین(ع) ارئه خدمات می‌دهد.

حجت‌الاسلام والمسلمین رضا قبادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در ایذه اظهار داشت: از روز شنبه هفته آینده موکب شهرستان ایذه در مرز شلمچه برای ارائه خدمات به زائرین مام حسین (ع) بازگشایی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه روزانه به چند هزار نفر از زائران کربلای معلی نذری داده می‌شود، بیان کرد: ستاد عتبات عالیات شهرستان ایذه به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده  که بتواند روزانه به بیش از ۵ هزار نفر از زائران امام حسین (ع) پذیرایی کند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان ایذه در ادامه افزود: مرکز پخت نان محلی برای استفاده زائران در شهرستان ایجاد کرده‌ایم؛ البته این نذورات در مرز شلمچه به صورت وعده‌های روزانه در میان زائران توزیع می‌شود.

قبادی بیان کرد: سال گذشته چادری که در مرز شلمچه از سوی شهرستان ایذه دایر شده بود؛ ابعاد آن بیش از ۱۰۰ متر مربع بود، اما زمینی که امسال برای خدمات به زائران به شهرستان ایذه اختصاص پیدا کرده  بیش از ۳ هزار متر مربع می‌شود که در روزهای آینده پذیرای زائران امام حسین (ع) است.

وی عنوان کرد: ۴ مرکز جمع‌آوری نذورات مردمی برای پذیرایی از زائران امام حسین (ع) در سطح شهرستان دایر کرده‌ایم و اگر همشهریان عزیز بخواهند به صورت حضوری نیز نذورات خودرا تحویل دهند به آدرس ستاد عتبات عالیات روبروی شهرداری تحویل دهند و در غیر صورت نیز می‌توانند با انتقال مبالغ در نظر گرفته خود به شماره کارت ۵۰۲۹۰۸۱۰۲۴۱۷۵۲۴۸ ستاد اربعین شهرستان ایذه واریز کنند.

منبع:تسنیم

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال