تازه ترین
خانه » اخبار » نصب حائل‌های حرم علوی جزئی از طرح صیانت از ضریح مطهر است + عکس
نصب حائل‌های حرم علوی جزئی از طرح صیانت از ضریح مطهر است + عکس

نصب حائل‌های حرم علوی جزئی از طرح صیانت از ضریح مطهر است + عکس

download (1)

گروه اجتماعی: سید حبل المتین در حاشیه نصب حائل‌های جدید حرم مطهر حضرت امیرالمؤمنین(ع) گفت: نصب این حائل‌ها بخشی از طرح صیانت و نگهداری از ضریح حرم حضرت امیر المؤمنین(ع) است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، به نقل از پایگاه عتبه مقدس علوی، سید نزار هاشم حبل المتین تولیت حرم مطهر حضرت علی(ع) روز گذشته  ۷ خرداد (۲۹ مه) در حاشیه نصب حائل‌های جدید حرم مطهر حضرت امیرالمؤمنین(ع) گفت: نصب این قاطع‌های جدید بخشی از طرح صیانت و نگهداری از ضریح حرم حضرت امیر المؤمنین(ع) است.

وی گفت: رایزنی برای عملیاتی کردن تغییر حائل‌های داخلی حرم ۶ ماه به منظور تغییر حائل چوبی که فاقد نقش‌ها و نشانه‌های اسلامی بود، به طول انجامید.

حبل المتین اظهار کرد: روند بررسی منجر به جایگزین کردن حائل‌هایی با ویژگی‌های خاص متناسب با شکل ضریح مرقد مطهر شد و این کار با موفقیت انجام شد. در حائل‌های جدید از نام‌های اهل بیت(ع) استفاده شده است و کار مبارک و زییایی بود. 

تولیت حرم مطهر حضرت علی(ع) گفت: برخی از این حائل‌ها به شکل متحرک و قابل جابجایی به منظور راحتی زائرین هستند. download (2) download (3) download (4) download (5) download (6) download (7) download (8) download (9) download

منبع:پایگاه عتبه مقدس علوی

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال