تازه ترین
خانه » اخبار » نیاز به اقلام پخت و پز و امکانات خدمت‌رسانی به زوار در شلمچه و چذابه

نیاز به اقلام پخت و پز و امکانات خدمت‌رسانی به زوار در شلمچه و چذابه

۸۲۲۹۴۳۶۱-۷۱۱۴۴۸۹۶

گروه اجتماعی: مسئول کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین خوزستان با بیان اینکه کمبودهایی در زمینه اقلام خوراکی و دیگر امکانات برای خدمت به زوار در دو پایانه وجود دارد از مردم جهت پشتیبانی از مواکب و زائران سیدالشهدا(ع) دعوت کرد.

حجت‌الاسلام سید محمود موسوی، مسئول کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین خوزستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، در خصوص برنامه‌های کمیته مشارکت‌های مردمی اربعین گفت: در آستانه اربعین حسینی از عین دو تا پایانه چذابه بیش از ۳۵۰ موکب راه‌اندازی شده است و مردم با تمام توان در حال خدمت به زائران هستند.

وی با بیان اینکه کمبودهایی در زمینه اقلام خوراکی و دیگر امکانات برای خدمت به زوار وجود دارد از مردم جهت پشتیبانی از مواکب و زائران سیدالشهدا(ع) دعوت کرد و گفت: آب معدنی، پتو، زیرانداز و سایر مایحتاج پخت و پز در دو پایانه شلمچه و چذابه مورد نیاز است.

موسوی ادامه داد: در پایانه شلمچه نیز از ابتدای خرمشهر تا پایانه حدود ۲۵۰ موکب مستقر هستند و در سه وعده و میان‌وعده در خدمت زائران اباعبدالله(ع) هستند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: شور و شوق مواکب و زحمات آنها قابل وصف نیست و زبان از بیان این عشق و ارادت قاصر است. کار موکب‌داران بی‌نظیر و خدمتشان قابل توجه است.

مسئول کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین خوزستان در پایان از رسانه‌ها خواست نیازمندی‌های مواکب در خدمت به زائران اربعین را در سطح استان و کشور اطلاع‌رسانی کنند و تأکید کرد: کمک‌ها باید سریعا به دست موکب‌داران برسد.

افرادی که علاقه‌مند به مشارکت در خدمت به زائران اربعین هستند می‌توانند به ستاد بازسازی عتبات عالیات مستقر در شهرهای استان مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۳۶۰۱۰۰ تماس حاصل کنند. ضمنامی‌توانند وجوه نقدی خود را به حساب ۲۱۴۴۴۲۶۷۲۹۱ یا کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۶۰۲۴۴۵۸۶ بانک انصار واریز کنند.

 منبع:ایکنا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال