تازه ترین
خانه » اخبار » همایش بانوان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان
همایش بانوان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

همایش بانوان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

  همایش بزرگ نمایندگان نذوراتی بانوان ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان اهواز

 

 

به گزارش واحد خبر روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

همایش بزرگ نمایندگان نذوراتی بانوان ستاد بازسازی عتبات …

 

همایش بزرگ نمایندگان نذوراتی بانوان ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان اهواز

 

 

به گزارش واحد خبر روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

همایش بزرگ نمایندگان نذوراتی بانوان ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان اهواز درتاریخ26/8/90 در حسینیه عاشقان ثارالله باحضور مسئول ومعاونین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان وشهرستان اهواز برگزارگردید.

حجه الاسلام موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان  طی سخنانی با عرض تبریک عید بزرگ غدیر خم  وهمچنین  تشکر از نمایندگان نذوراتی خواهر به خاطر زحمات و تلاشهای بی وقفه  آنان  برای اطلاع رسانی پروژه مرمت وبازسازی ایوان طلای حرم علوی به بیان حدیثی از پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وسلم در وصف ولایت مولی امیرالمومنین علیه السلام پرداختند.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان در خصوص اهداء نذورات برای مرمت ایوان امیرالمومنین علیه السلام بیان داشتند که بحمدالله در این زمینه استقبال خیلی خوبی انجام می شود و از همه جای کشور نذورات و کمکها برای این منظور ارسال می شود و همین دیروز یک بانوی ارجمند از تهران شش حلقه النگوی خود را به مرمت ایوان تقدیم کردند.

 

 

موسوی در ادامه در تشریح پروژه مرمت و بازسازی ایوان طلای حرم علوی بیان داشتند در حال حاضر 5 اکیپ مشغول به کار هستند و تاکنون پیشرفت کار بحمدالله خوب بوده است و ماهانه 7 کیلو طلا مورد نیاز است.

حجه الاسلام سیدمحمود موسوی افزودند هرکس بتواند هزینه  مرمت و بازسازی حداقل یک خشت طلای ایوان را تقبل کند علاوه بر اجر معنوی از طرف ستاد لوح تقدیر و سند افتخار مشارکت در بازسازی ایوان طلای حرم علوی تقدیم خواهد شد.

در پایان مراسم تعدادی از بانوان حاضردر جلسه اقدام به اهداء طلاجات و زیورآلات خود برای مرمت ایوان حرم امیرالمومنین علیه السلام نمودند.  

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال