تازه ترین
خانه » اخبار » واگذاری مکان به موکب‎داران منوط به ارائه پروانه موکب است
واگذاری مکان به موکب‎داران منوط به ارائه پروانه موکب است

واگذاری مکان به موکب‎داران منوط به ارائه پروانه موکب است

گروه اجتماعی: مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان با بیان اینکه واگذاری مکان به موکب‌داران و مجوز تردد به محدوده مواکب در ایام اربعین منوط به ارائه پروانه موکب است، تأکید کرد: موکب‌داران تا پیش از آغاز ماه محرم باید پروانه موکب خود را دریافت کرده باشند.
حجت الاسلام والمسلمین سید محمود موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان با بیان اینکه تشکیل  پرونده برای صدور پروانه مواکب از طرف این ستاد با جدیت درحال انجام است، گفت: بحمدالله تاکنون بیش از ۳۸۰ پرونده برای مواکب تکمیل، پالایش و به مرکز برای صدور پروانه ارسال شد از این تعداد ۱۸۳ پروانه صادر و تحویل گرفته شد.
وی اظهار کرد: پروانه‌های صادره قرار است در مراسمی با حضور مسئولان استانی به مدیران مواکب اهدا شود. 
موسوی تأکید کرد: آن دسته از مواکبی که تاکنون برای تشکیل و تکمیل پرونده اقدام نکرده‌اند حداکثر تا پایان هفته آینده با مراجعه به ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان تابعه نسبت به تکمیل پروند موکب اقدام کنند.
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان اظهار کرد:  واگذاری مکان به موکب‌داران و مجوز تردد به محدوده مواکب منوط به ارائه پروانه موکب است. موکب‌داران تا پیش از آغاز ماه محرم باید پروانه موکب را دریافت کرده باشند تا امکان خدمت به زائران را پیدا کنند. طبیعی است که دیر اقدام کردن برای تشکیل پرونده آنها را با مشکل مواجه می‌کند.
منبع:www.atabatkhz.ir
ارسال