تازه ترین
خانه » اخبار » وزیر کشور: استانداران در اجرای طرح‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات همکاری خواهند کرد
وزیر کشور:  استانداران در اجرای طرح‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات همکاری خواهند کرد

وزیر کشور: استانداران در اجرای طرح‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات همکاری خواهند کرد

235760

وزیر کشور:

استانداران در اجرای طرح‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات همکاری خواهند کرد

وزارت کشور قول می‌دهد که تمام استانداران را برای مشارکت در ساخت این طرح و دیگر طرح‌های ستاد در اعتاب مقدسه بسیج و دخیل نماید.

 وزیر کشور در بازدید از طرح توسعه حرم حضرت علی (ع) به نام صحن و شبستان حضرت زهرا (س) این طرح را عظیم و اقدامات انجام شده را مافوق تصور دانست.

 به گزارش ایلنا، رحمانی فضلی در بازدید از طرح توسعه حرم حضرت علی (ع) گفت: پیشرفت اجرایی صحن حضرت زهرا (س) به عنوان یک پروژه بزرگ در جهان اسلام از افتخارات است که با کوشش خستگی ناپذیر مسئولین و دست اندرکاران و پیمانکاران ستاد بازسازی عتبات عالیات به این مرحله رسیده است.

وی خاطر نشان کرد: این پروژه که خوشبختانه در حین اجرای کار نیز در اربعین امسال توانسته از زوار پذیرایی کند، طرح عظیمی است که به لطف خدا و ائمه به زودی به نتیجه خواهد رسید و این حضور توفیقی بود تا از نزدیک نمونه‌ای از اقدامات ستاد در نجف اشرف را ببینم.

 وزیر کشور با بیان اینکه ۳۱ استان و استاندار در سطح کشور می‌توانند جهت پشتیبانی در مسیر این پروژه بزرگ قرار بگیرند گفت: وزارت کشور قول می‌دهد که تمام استانداران را برای مشارکت در ساخت این طرح و دیگر طرح‌های ستاد در اعتاب مقدسه بسیج و دخیل نماید.

رحمانی فضلی با اشاره به اقدامات ستاد در مورد ایجاد فضای لازم برای زائرین اربعین در نجف اشرف گفت: ستاد و استانداریهای مختلف به صورت خودجوش و خالصانه درگیر این موضوع شدند و می‌بایست در سالهای آتی و با هماهنگی بیشتر برنامه ریزی بهتری برای زوار انجام شود.

 وی در خاتمه عنوان کرد: راه اندازی مراکز اقامتی برای زوار از جمله کارهایی است که باید در دستور کار قرار بگیرد و امیدواریم با مشارکت ستاد بازسازی این مساله را حل کنیم.

منبع:ایلنا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال