تازه ترین
خانه » اخبار » پاییز امسال ضریح خیمه گاه حضرت اباالفضل العباس(ع) را بدرقه می کنند

پاییز امسال ضریح خیمه گاه حضرت اباالفضل العباس(ع) را بدرقه می کنند

پاییز امسال ضریح خیمه گاه حضرت اباالفضل العباس(ع) را بدرقه می کنند
مدیر صنعتی هنری ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور گفت: مردم ایران پاییز امسال ضریح خیمه گاه حضرت اباالفضل العباس(ع) را بدرقه می کنند
مدیر صنعتی هنری ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور گفت: مردم ایران پاییز امسال ضریح خیمه گاه حضرت اباالفضل العباس(ع) را بدرقه می کنند.
به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات ، جمشید گودرزی در نشست با مسئولان استان بوشهر اظهار داشت: مردم استان بوشهر مشارکت بسیار خوبی برای بازسازی عتبات عالیات داشته‌اند.
وی اضافه کرد: ساخت ضریح خیمه‌گاه علمدار کربلا (ع) از جمله طرحهایی است که در بوشهر در دست اجراست و مردم این استان و علاوه بر اهدای نذورات برای تکمیل این ضریح، همواره در کارگاه حضور دارند و کمک رسانی می‌کنند.
مدیر صنعتی هنری ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور با اشاره به میزان پیشرفت فیزیکی این ضریح بیان داشت: با این روند امیدواریم که پاییز امسال شاهد تکمیل این ضریح و انتقال آن به عراق باشیم.
همچنین در این نشست عبدالرضا مطاف اظهار داشت: عشق و ارادت مردم استان بوشهر به اهل بیت(ع) وصف ناشدنی است و مردم بوشهر همواره حضوری گرم در این کارگاه دارند و یاور ما هستند.
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر با اشاره به فعالیت شش استاد کار از استان‌های اصفهان و فارس در ساخت این ضریح، بیان داشت: این خیمه دوقلو در بین دیگر بارگاه‌ها منحصربه‌فرد است که تاکنون 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی در پایان یادآور شد: با توجه به تغییرات به وجود آمده عملیات ساخت این اثر تا پنج ماه آینده ادامه دارد و تهیه این خیمه گاه 30 میلیارد ریال هزینه در پی خواهد داشت که مردم استان بوشهر 60 درصد هزینه‌ها را تامین کرده‌اند.
منبع:سایت ستادبازسازی عتبات

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال