تازه ترین
خانه » اخبار » کار شما عزیزان در بازسازی و توسعه حرم مولایمان حضرت علی (ع) کارستان بوده

کار شما عزیزان در بازسازی و توسعه حرم مولایمان حضرت علی (ع) کارستان بوده

کار شما عزیزان در بازسازی و توسعه حرم مولایمان حضرت علی (ع) کارستان بوده

 

بازدید تولیت حرم حضرت امیرالمومنین(ع) از ستاد بازسازی عتبات عالیات استان تهران

 

 

 به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، اواخر هفته گذشته آقای سید مهدی حسینی تولیت حرم مطهر علوی با حضور …

کار شما عزیزان در بازسازی و توسعه حرم مولایمان حضرت علی (ع) کارستان بوده

 

بازدید تولیت حرم حضرت امیرالمومنین(ع) از ستاد بازسازی عتبات عالیات استان تهران

 

 

 به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، اواخر هفته گذشته آقای سید مهدی حسینی تولیت حرم مطهر علوی با حضور در محل ستاد عتبات استان تهران ضمن بازدید از بخش های مختلف این ستاد با ایراد سخنانی کوتاه در جمع مدیران عالی ستاد بازسازی عتبات کشور و استان تهران ضمن تقدیر از اقدامات ارزشمند ستاد در اعتاب مقدسه خصوصاً در حرم امیرالمؤمنین(ع) اظهار داشت: حقیقتاً کار شما عزیزان در بازسازی و توسعه حرم مولایمان حضرت علی (ع) کارستان بوده و من بعد از سالیان سال خادمی و نوکری آستان امیرالمؤمنین(ع) به این همه لطفی که خدا به شما کرده غبطه می خورم.

وی افزود: ما در دو کشور مسلمان عراق و ایران مصمم هستیم با همدلی و اتحاد به نشر معارف اسلامی و شیعی همت بگماریم. و یکی از مهمترین شیوه های در این مورد توجه و اهتمام به اعتاب مقدسه است.

در این دیدار مهندس پلارک و مهندس شوشتری قائم مقام ، آقای فداکار مسئول ستاد نجف و رئیس عتبات تهران و جمعی از ائمه جمعه استان و مسئول ستادها حضور داشتند آقای فداکار ضمن تقدیر از حضور جناب مهندس سید مهدی حسینی به حمایتها و مساعدت های ایشان در چند ساله اخیر در زمینه مرمت و بازسازی مضجع شریف امام اول شیعیان اشاره و ایشان را نماینده ویژه حرم علوی دانستند.  

منبع:سایت ستادبازسازی عتبات

۲ نظر

  1. عبدالامیر یاسینی

    من شفا یافته هستم،به زبانهای عربی و انگلیسی در حد متوسط صحبت میکنم.از سالهای۹۰تا ۹۲ سه شرکت را در زمینه پروژهای نفتی در جنوب عراق همراهی کردم….از سال۵۴ تا۷۴ در مناطق نفتخیز جنوب خدمت کردم،در عملیات بیت المقدس تا آزادی خرمشهر در بخش تخلیه شهدا خدمت کردم.

  2. عبدالامیر یاسینی

    سلام،این حقیر در سال ۷۹ دچار ایندوکاردیت شدم،دوره بستری در بیمارستان شرکت نفت دو ماه طول کشید معروفترین متخصصان تهران نا امید و چند نوبت اقوام را برای دیدار آخر دعوت کردند،و……….
    در سن۶۳ سالگی با تخصص بازرسی فنی و خوردگی فلزات و…….آمادگی دارم سالهای اخرعمرم را در خدمت طرح احداث صحن حضرت فاطمه الزهرا(ع)و توسعه حرم حضرت علی(ع) نوکری کنم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال