تازه ترین
خانه » اخبار » در گردهمائی فصلی مسئولین ستادبازسازی عتبات عالیات تابعه استان خوزستان مطرح شد
در گردهمائی فصلی مسئولین ستادبازسازی عتبات عالیات تابعه استان خوزستان مطرح شد

در گردهمائی فصلی مسئولین ستادبازسازی عتبات عالیات تابعه استان خوزستان مطرح شد

img_4634به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

دومین گردهمایی فصلی مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات تابعه استان خوزستان در سال۹۵ امروز سه شنبه۲۳شهریور در سالن جلسات شهرداری کلانشهر اهواز برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حجه الاسلام والمسلمین سیدمحمود موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان ضمن خوش آمد گویی به حاضرین، بیان داشتند خدمت در راه بازسازی اعتاب مقدسه توفیق بزرگی است که خداوند نصیب ما کرده است و نباید آن را با هیچ یک از معیارهای مادی و دنیایی مقایسه کرد و لازم است برای حفظ این توفیق ضمن رعایت تقوای الهی، و ناظر دانستن خدا با دعا و توسل به اهل بیت علیهم السلام و مداومت بر قرائت زیارت عاشوراء کوشا باشیم.

حجه الاسلام والمسلمین سیدمحمود موسوی افزود محورهای این جلسه یکی بررسی عملکرد ستادهای تابعه در سه ماهه دوم سال و دیگری تبیین برنامه های کمیته جذب مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین که به ستاد بازسازی عتبات عالیات محول شد می باشد. 

موسوی با اشاره به پروژه بازسازی گنبد حرم مطهر امام علی علیه السلام توسط استان خوزستان گفت این پروژه گل سر سبد تمام پروژه ها است و این توفیق بزرگی است که خداوند نصیب مردم کشور و به خصوص مردم استان خوزستان کرده است و در حال حاضر با پیشرفت ۸۵درصدی در حال بازسازی است و انشاءالله در ماه ربیع الاول آماده رونمایی می شود.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان افزود ستاد اربعین حسینی در استان خوزستان به ریاست استاندار و فرمانداران متشکل از چند کمیته می باشد که ستاد بازسازی عتبات عالیات به عنوان مسئول کمیته جذب مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین در استان و شهرستان ها می باشد و شهرهای استان به عنوان معین مرزهای چذابه و شلمچه انجام وظیفه می کنند و طبق برنامه ریزی انجام شده مجموعه مواکب هر شهرستان در یک قطعه زمین و صفر تا صد تجهیز آن به عهده آنها خواهد بود.
img_4615

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال