تازه ترین
خانه » اخبار » ۳۰۰ هزار نفر زائر در ایام اربعین در اندیمشک اسکان داده شد
۳۰۰ هزار نفر زائر در ایام اربعین در اندیمشک اسکان داده شد

۳۰۰ هزار نفر زائر در ایام اربعین در اندیمشک اسکان داده شد


رئیس ستاد بازسازی عتابات اندیمشک با اشاره به اسکان ۶۰ هزار نفر زائر خارجی در ایام اربعین در این شهرستان گفت: ۳۰۰ هزار نفر زائر در ایام اربعین در اندبمشک اسکان داده شد.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس دهقان پیش از ظهر امروز در مراسم گردهمایی مواکب شهرستان اندیمشک در سالن کوثر ساختمان فرمانداری اظهار کرد: برپایی خیمه عزای اباعبدالله (س) برگ زرینی بر سینه شهروندان اندیمشک است.

وی افزود: در موسم اربعین حسینی (ع) با برپایی ۷۳ موکب در شهرستان اندیمشک یک میلیون نفر از زائران اربعین حسینی در اندیمشک پذیرایی و استقبال شدند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات اندیمشک با بیان اینک دو موکب برای پذیرایی زوار اربعین در کشور عراق به نمایندگی از شهروندان اندیمشک به خدمت زوار پرداخت عنوان کرد: ۶۰ هزار نفر زائر خارجی از ۵۹ کشور که قصد شرکت در آئین اربعین را داشته در اندیمشک اسکان داده شد.

وی گفت: ۳۰۰ هزار نفر زائر اربعین حسینی (ع) در دروازه طلایی خوزستان اسکان و شهرستان اندیمشک با افتخار به ارائه خدمات به زائرین اباعبدالله (ع) پرداختند.

دهقان، خدمت به زوار اربعین حسین (ع) را یک افتخار و توفیق الهی نامید و بیان کرد: شهروندان اندیمشک همچون سال‌های دفاع مقدس که میزبانی شایسته برای رزمندگان بودند در ایام اربعین حسینی نیز میزبانی شایسته در دستگاه اباعبدالله (ع) هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، شهرستان اندیمشک در شمال استان خوزستان و حلقه اتصال استان‌های ایلام، لرستان و خوزستان است.

منبع:مهر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال