تازه ترین
خانه » اخبار » ۵سند افتخار ستاد بازسازی عتبات عالیات به خیرین هندیجان اهداء شد
۵سند افتخار ستاد بازسازی عتبات عالیات به خیرین هندیجان اهداء شد

۵سند افتخار ستاد بازسازی عتبات عالیات به خیرین هندیجان اهداء شد

IMG_4427مسؤل ستاد بازسازی عتبات عالیات هندیجان گفت:به منظور ترویج فرهنگ مشارکت مردم در بازسازی حرمین شریف اهل بیت ع سند های افتخار به ۵ خیرین هندیجان اهداء شد.

جواد شیرعلی صبح یکشنبه در گفت وگو با خبر نگار بسیج در هندیجان اظهار کرد:مشارکت مردم هندیجان در بازسازی عتبات عالیات در ردیف شهرهای برتر استان خوزستان است.

وی افزود: برادران وخواهران خیرهندیجان که طلاء و زیورآلات یا مبالغ یک میلیون یا ۵۰۰هزار تومان در بازسازی عتبات عالیات اهداء و مشارکت دارند سندهای افتخار ستاد بازسازی عتبات عالیات در یافت می کنند.

وی بابیان تعهدات مردم هندیجان در بازسازی عتبات عالیات گفت: صددرصد مردم هندیجان به تعهدات خود در مشارکت بازسازی عتبات عالیات کمک های خوبی داشته اند و همچنان این مشارکت ها ادامه دارد.

شیرعلی مسؤل ستاد باز سازی عتبات عالیات هندیجان عنوان کرد:برای خدمت رسانی در بازسازی حرمین شریف اهل بیت ع افراد متخصص که مهارت در جوشکاری ،بنایی ،استیج بندی و نجاری را دارند پس از اعلام آمادگی خدمت در عتبات مقدس با هماهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان و استان به این حرمین اعزام می شوند.

وی با اشاره به مشارکت های بانوان و توزیع قلک ها در هندیجان بیان کرد:بانوان هندیجان با اهداء طلا ء و زیور آلات مشارکت خوبی در شهرستان و استان دارند و ۱۵۰قلک ستاد باز سازی عتبات عالیات بنا به در خواست در بین مردم روستاها و شهروندان هندیجان بنا به درخواست توزیع شده است.

منبع:بسیج نیوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال