تازه ترین
خانه » اخبار » اعضاء شورای اسلامی شهرستان امیدیه هر کدام تامین هزینه مرمت و بازسازی ۱۰خشت گنبد حرم امام علی علیه السلام را تقبل کردند.

اعضاء شورای اسلامی شهرستان امیدیه هر کدام تامین هزینه مرمت و بازسازی ۱۰خشت گنبد حرم امام علی علیه السلام را تقبل کردند.

IMG_4414به گزارش واحد خبر روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان امیدیه اولین جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان با اعضاء شورای اسلامی شهر در سال ۹۵ صبح یکشنبه ۱۶ خرداد در محل ساختمان این شورا برگزار گردید.

در این جلسه حاج قاسم حیدری مسئول ستادبازسازی عتبات عالیات شهرستان امیدیه طی سخنانی گزارش مختصری از مجموعه اقدامات ستاد در بازسازی اعتاب مقدسه درکشورهای عراق و سوریه را بیان نمود و در این رابطه گفت: گنبدحرم مطهر علوی یکی از چهار پروژه مستقلی است که استان خوزستان به تنهایی عهده دار بازسازی آن می باشد و انشاءالله بخشی از هزینه آن با همت مردم ولایتمدار امیدیه تامین خواهدشد. و امید است که مردم عزیزمان فرصت را مغتنم شمرده و همچون گذشته در این امر مهم و الهی حضوری فعال داشته باشند.

در ادامه آقای مهران افضلی نایب رئیس شورای شهر بازسازی عتبات مقدسه را توفیقی بزرگ دانستند و آمادگی کامل اعضاء را در خصوص اطلاع رسانی و تشویق علاقه مندان برای مشارکت در بازسازی عتبات مقدسه اعلام کرد، در پایان هرکدام از اعضاء تامین هزینه مرمت و بازسازی ۱۰خشت گنبد حرم امام علی علیه السلام رامتقبل شدند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال