تازه ترین
خانه » اخبار » باید تلاش کنیم اربعین حسینی به یک موج بزرگ و خروشان حسینی تبدیل شود
باید تلاش کنیم اربعین حسینی به یک موج بزرگ و خروشان حسینی تبدیل شود

باید تلاش کنیم اربعین حسینی به یک موج بزرگ و خروشان حسینی تبدیل شود

همایش سالانه مسئولان ستاد بازسازی عتبات عال یات استان های کشور صبح امروز در اهواز برگزار شد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان، این همایش که با حضور مسئولان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان های کشور و مسئولان ستاد مرکز حضور داشتند مهندس جلال ماب جانشین رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور ضمن تشکر از زحمات مسئولان ستادها و حضور در این همایش گفت امروز در این فضای معنوی که حول محور بازسازی عتبات عالیات و بقاع متبرکه اهل بیت (علیهم السلام) شکل گرفته است ایثارگری ها و از خود گذشتگی دوران دفاع مقدس را تداعی می کند.

جلال مآب افزود؛ باید با بازسازی و توسعه حرم های مطهر فضایی را فراهم کنیم که ضمن تامین آسایش و رفاه زایرین با قرار گرفتن زایر در چنین فضایی تعالیم و آموزه های اهل بیت (ع) بیشتر ترویج و گسترش یابد.

وی با اشاره به حماسه اربعین حسینی گفت؛ فراموش نکنید که روزهای اولیه شاید چند ده نفر بیشتر در مراسم پیاده روی اربعین حضور پیدا نمی کردند ولی به مرور زمان به چند صد نفر و بعد چندهزار نفر و امروزه جمعیت های میلیونی به زیارت اربعین مشرف می شوند.

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور گفت همه شما در مسئله اربعین سهیم هستید و با گسترش تلاش ها و خدمات به زایرین اربعین این مسئله به یک گردهمایی بزرگ تبدیل می شود و باید تلاش کنیم اربعین حسینی به یک موج بزرگ و خروشان حسینی تبدیل شود.

جلال مآب افزود به منظور بررسی اثر بخشی فعالیت ها و برنامه های مربوط به ستادها، کمیسیون های شش گانه ای در حاشیه این همایش در نظر گرفته شده است که نباید دست کم گرفت زیرا خروجی هر کدام آنها می تواند یک راهبرد و برنامه جدیدی برای ستاد بازسازی عتبات عالیات باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال