أحدث
منزل » الأخبار » ممثل المرشد الأعلى في خوزستان، موظفي المقر إعادة هيكلة الكريم الأضرحة "آمين" ويؤكد
نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، ستاد بازسازی عتبات عالیات ستادی «امین» و مورد اطمینان است

ممثل المرشد الأعلى في خوزستان، موظفي المقر إعادة هيكلة الكريم الأضرحة "آمين" ويؤكد

إعادة الإعمار موظفي الأضرحة "آمين" و "موثوق به" ممثل المرشد الأعلى في المحافظة، واستعادة القدس مزارات رؤساء أركان "آمين" والثقة قال: وأنا أدرك أن المنظمة بجمع التبرعات بقدر كبير من العناية، ويستخدم فقط في تطوير الحرمين الشريفين.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» در اهواز، حسن پلارک با هدف ارائه آخرین گزارش‌های عملکرد ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور، با آیت الله موسوی جزایری، دیدار کرد.

بنا بر این گزارش، پلارک، هدف از این دیدار را ارائه آخرین گزارش‌های عملکرد ستاد بازسازی عتبات عالیات به آیت الله موسوی جزایری و استفاده از رهنمودهای ایشان عنوان کرد.

آیت الله موسوی جزایری نیز ضمن تشکر از عملکرد ستاد بازسازی عتبات عالیات، برای این مجموعه آرزوی موفقیت کرده و از مردم خواست تا از پرداخت کمک و نذوراتشان به این مجموعه دریغ نکنند.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، ستاد بازسازی عتبات عالیات را ستادی «امین» و مورد اطمینان دانست و گفت: بنده مطلع هستم که این سازمان با دقت بسیار زیادی کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کرده و صرفاً در راستای توسعه عتبات و عالیات مصرف می‌کند.

آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری ضمن تقدیر از عملکرد این ستاد، اظهارداشت: برای توسعه مجموعه حرم سیدالشهداء به‌ویژه صحن حضرت زینب(س) از مردم عزیز ایران علی‌الخصوص مردم ولایتمدار خوزستان می‌خواهم تا آستین همت را بالا زده و در این خصوص فعال باشند.

وی ستاد بازسازی عتبات عالیات را ستادی «امین» و مورد اطمینان دانست و گفت: مردم بدانند که کمک‌هایشان به‌جا مصرف می‌شود و خدایی نکرده حیف و میلی در این موارد صورت نمی‌گیرد.

آیت الله موسوی جزایری، تصریح کرد: بنده مطلع هستم که این سازمان با دقت بسیار زیادی کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کرده و صرفاً در راستای توسعه عتبات و عالیات مصرف می‌کند؛ به همین دلیل از همه مردم می‌خواهم تا از پرداخت کمک و نذوراتشان به این ستاد دریغ نکنند.

مصدر:atabat.org

ترك الرد

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني.
إرسال