أحدث
منزل » الوسائط المتعددة » صور » سري ضريح نافورة A. صور
راز چشمه حرم حضرت ابوالفضل +عکس

سري ضريح نافورة A. صور

الشيخ عباس البالغ من العمر 74 عاما قراءة وصف، ضريح حضرة أبو الفضل عباس 36 عاما (ع) وكان تدفق السري من الماء حول القبر لا يخلو من علمدار كربلاء ل.

الشيخ عباس البالغ من العمر 74 عاما، 36 عاما حضرة أبو الفضل عباس الضريح (ع) و، في حالة تدفق المياه حول القبر يوصف علمدار كربلاء .

قال.: قبلا دو چشمه در سرداب مطهر وجود داشت که از ۴۰۰ سال قبل که آب لوله‌کشی نبود این آب مرتب می‌جوشید و از یک طرف وارد و از طرف دیگر خارج می‌شد که مزه و طعم آن آب از بهترین آب معدنی امروز هم بهتر بود و آن سرداب پله جاء الناس واستخدام المياه باعتبارها تكريسا لبرودة المياه في الصيف ودافئة في الشتاء كان.

 

اما یک فرد از خدا بی‌خبر آمد به بهانه اینکه تَرَکی در دیوار حرم اباالفضل پیدا شده گفت، می‌خواهم آزمایش کنم این آب از کجا می‌آید و بعد آن دو چشم را کور کرد و هر چه تلاش کردند، آن دو چشمه احیا نشد.

اما بعد از دو ماه آب دوباره بالا آمد و به سرداب رسید و آن آب چشم‌های کور شده را شفا می‌داد.از ۵۰ سال قبل تا کنون این آب در یک سطح ثابت مانده و نه کم و نه زیاد می‌شود.

وتابع: شما به خوبی می‌دانید اگر آب به مدت ۱۰ روز در یک جا بماند گندیده می‌شود، اما این آب با وجود اینکه در ورودی آن بسته شده مانند گلاب می‌ماند و در اطراف قبر مطهر حضرت اباالفضل حلقه زده و همچنان بسیار تازه و معطر مانده است.

وأضاف: هم اکنون در بخش درب صاحب‌الزمان مرقد مطهر اباالفضل پنجره کوچکی قرار دارد که وصل به سرداب حرم است و اگر نگاه کنید از آن مرتب بوی گلاب می‌اید و این همان آبی است که متأسفانه خادمان کنونی در ورودی آن را و راه رسیدگی به سرداب را به روی الحجاج مغلقة.

لديها العديد من الميزات المياه. أولا، على الرغم من الركود، لم يفقد لونه والذوق والثانية لا الفاسد، ومستوى الماء فوق قبر رجل دين ميزات أ.(ع) المياه بعيدا عن الجدار لا تخترق القبر.

مصدر: حكيم

ترك الرد

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني.
إرسال