تازه ترین
خانه » اخبار » فراخوان برپایی موکب در شلمچه و چذابه و اکرام زائران اربعین حسینی
فراخوان برپایی موکب در شلمچه و چذابه و اکرام زائران اربعین حسینی

فراخوان برپایی موکب در شلمچه و چذابه و اکرام زائران اربعین حسینی

۸۵۸۷۵۸۸۵۴۲۵۶۹۲۴۴۱۵۱۱۶۴۳۸۶۰۷۴۰

فراخوان برپایی موکب در شلمچه و چذابه و اکرام زائران اربعین حسینی

گروه اجتماعی: رئیس کمیته جذب مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی در خوزستان از اعلام فراخوان برپایی موکب در شلمچه و چذابه و اکرام زائران اربعین حسینی در استان خبر داد.

حجت الاسلام سیدمحمود موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان و رئیس کمیته جذب مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، اعلام کرد: افرادی که در ایام اربعین حسینی خواستار برپایی موکب در مرز شلمچه، چذابه و عراق هستند، می‌توانند جهت انعقاد تفاهم نامه با کمیته جذب مشارکت‌های مردمی به ستادبازسازی عتبات عالیات استان مراجعه کنند.

وی همچنین گفت: کسانی که تمایل به مشارکت در طرح اکرام و پذیرایی از زوار اربعین حسینی را در سال جاری دارند می‌توانند در زمینه تامین اقلام مورد نیاز به ستادهای بازسازی عتبات عالیات مستقر در شهرهای استان مراجعه و یا با تلفن‌های:۳۳۳۶۰۱۰۰ – ۳۳۳۶۵۵۵۳ – ۳۴۱۳۱۵۵۶ – ۰۶۱ تماس حاصل کنند و یا وجوه نقدی خود را به شماره حساب ۲۱۴۴۴۲۶۷۲۹۱ بانک انصار واریز کنند.

گفتنی است، اقلام مورد نیاز کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی استان خوزستان در پایگاه اطلاع رسانی این کمتیه به نشانی http://atabatkhz.ir/ قابل مشاهده است.

منبع:ایکنا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال