تازه ترین
خانه » اخبار » علاوه بر مساجد و اردوگاهها ۲۰ موکب در شلمچه، ۱۵ موکب در چذابه و ۲۰ موکب در سایر شهرهای استان خوزستان تا بازگشت کامل زائران اربعین برپا خواهندبود
علاوه بر مساجد و اردوگاهها ۲۰ موکب در شلمچه، ۱۵ موکب در چذابه و ۲۰ موکب در سایر شهرهای استان خوزستان تا بازگشت کامل زائران اربعین برپا خواهندبود

علاوه بر مساجد و اردوگاهها ۲۰ موکب در شلمچه، ۱۵ موکب در چذابه و ۲۰ موکب در سایر شهرهای استان خوزستان تا بازگشت کامل زائران اربعین برپا خواهندبود

موکب های خدمات رسان در مسیر بازگشت پنجاه و پنج موکب خدمات رسان تا بازگشت کامل زائران اربعین در مرزهای خوزستان برپا می ماند.

مسئول کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین خوزستان در بازدید از مرز شلمچه گفت: برای بازگشت زائران پیش بینی های لازم صورت گرفته و آمادگی کامل برای خدمت رسانی به زائران در سفر بازگشت از کربلا وجود دارد.

حجت الاسلام موسوی افزود: علاوه بر مساجد و اردوگاهها ۲۰ موکب در شلمچه، ۱۵ موکب در چذابه و ۲۰ موکب در سایر شهرهای استان خوزستان تا بازگشت کامل زائران کربلا برپا خواهند بود حجت الاسلام موسوی تصریح کرد: برای اربعین امسال هزار و ۵۰۰ موکب در استان خوزستان پیش بینی شد که ۴۰۰ موکب از میدان مقاومت خرمشهر تا شلمچه ، ۳۰۰ موکب در چذابه و ۸۰ موکب در ورودی اندیمشک و مابقی نیز در مسیر اهواز تا چذابه و اهواز تا خرمشهر فعالیت می کنند.

او گفت: در شلمچه امکان اسکان روزانه ۱۰۰ هزار زائر و تغذیه ۲۰۰ هزار نفر، در چذابه امکان اسکان ۸۰ هزار زائر و تغذیه ۱۹۰ هزار نفر فراهم است.

مرز شلمچه در ۱۵ کیلومتری خرمشهر و مرز چذابه در ۱۱۰ کیلومتری غرب اهواز ۲ گذرگاه زائران اربعین حسینی در استان خوزستان است.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال