تازه ترین
خانه » اخبار » اختصاص زمین در چذابه و شلمچه برای تأمین آبرسانی
اختصاص زمین در چذابه و شلمچه برای تأمین آبرسانی

اختصاص زمین در چذابه و شلمچه برای تأمین آبرسانی

 

اهواز ـ معاون ستاد بازسازی عتبات وزارت نیرو گفت:تقاضا داریم در مرزهای خوزستان دو قطعه زمین در اختیار ما قرار بگیرد تا مثل مرز مهران و خسروی کارهای لازم را برای تأمین آبرسانی داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا ترابی شامگاه پنجشنبه در جلسه زیرساخت اربعین با حضور معاون عمرانی وزیر کشور اظهار کرد: در صنعت آب و برق سال گذشته عمده کارهای تأمین آب و برق را برای مرزها انجام دادیم.

وی افزود: بحث تأمین آب و آبرسانی مرز چذابه که یکی از دغدغه های مردم استان بوده که کار آن را شروع کردیم.

معاون ستاد بازسازی عتبات وزارت نیرو تصریح کرد: در زمینه کارهای زیرساختی نیازمند طرح و نقشه جامع هستیم؛ امسال تغییراتی در زمینه موکب های مستقر در چذابه را مشاهده کردیم که در صورت عدم هماهنگی قبلی یک هزینه جدید را تحمیل می کند.

ترابی عنوان کرد: وقتی برای برق رسانی برنامه ریزی و هزینه های خاص شده اضافه شدن مکانی به نقشه قبلی باعث افزایش هزینه های ما می شود.

وی یادآور شد: تردد نیروهای ما در کشور عراق به سختی انجام می شود که نمی توان به خوبی فعالیت های لازم را در این زمینه انجام دهیم.

معاون ستاد بازسازی عتبات وزارت نیرو درخواست کرد: تقاضا داریم که در هر دو پایانه مرزی دو قطعه زمین در اختیار ما قرار بگیرد تا مثل مرز مهران و خسروی کارهای لازم را برای تأمین آبرسانی داشته باشیم.

ترابی در پایان تأکید کرد: باید در نقطه مکانی که اوج حضور جمعیت است کارهای خدمات رسانی خود را انجام دهیم و بنابراین برای نگهداری آب در گرما و یا استقرار دستگاه های بسته بندی آب به یک زمین و مکان نیاز داریم.

 

 منبع:مهر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال