تازه ترین
خانه » اخبار » اربعین همواره عامل وحدت و پیوستگی بین دو ملت ایران و عراق بوده است
اربعین همواره عامل وحدت و پیوستگی بین دو ملت ایران و عراق بوده است

اربعین همواره عامل وحدت و پیوستگی بین دو ملت ایران و عراق بوده است

مراسم تجلیل از خادمین اربعین حسینی در شهرستان امیدیه با حضور خانواده معظم شهداء، ایثارگران،اقشار مختلف مردم، جمعی از مدیران شهرستان و مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان برگزار گردید.

در این مراسم که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران شروع شد، در ابتدا سید مهران رفیعی فرماندار شهرستان امیدیه ضمن خیر مقدم به حضار از زحمات و پشتبانی های مردم شهید پرور و همه دستگاه‌ها و ادارات و مردم شهید پرور شهرستان امیدیه که در اربعین امسال از موکب شهید دستیاری  برای خلق حماسه ای بزرگ تقدیر و تشکر کردند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود موسوی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان ضمن گرامیداشت اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام گفت؛ اربعین از ابتدا در میان شیعیان و دوستداران آن حضرت از اهمیت و ارزش ویژه ای برخوردار بوده است و همواره عامل وحدت و پیوستگی بین دو ملت ایران و عراق بوده است.

موسوی مسئول کمیته مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین خوزستان افزود بحمدالله امسال نیز با تلاش و زحمات مواکب در مرزهای شلمچه و چذابه توانستیم خدمات بیشتر و بهتری به زائرین ارائه نماییم، و در این بین خدمات و تلاش های خادمین موکب شهید دستیاری شهرستان امیدیه در خدمت به زائرین بصورت ویژه و برجسته بوده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال