تازه ترین
خانه » اخبار » استقرار ۳موکب هرمزگان در استان خوزستان/کمک به هموطنان سیل‌زده
استقرار ۳موکب هرمزگان در استان خوزستان/کمک به هموطنان سیل‌زده

استقرار ۳موکب هرمزگان در استان خوزستان/کمک به هموطنان سیل‌زده

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان هرمزگان از استقرار سه موکب اربعین این استان در شهر کارون خوزستان خبر داد و گفت: سه موکب دیگر نیز جهت پشتیبانی مواکب مستقر در حالت آماده‌باش قرار دارند.

سیدکاظم موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه این سه موکب از شهرستان‌های قشم، بندرلنگه و حاجی‌آباد اعزام شده است، افزود: سه موکب دیگر نیز از شهرستان‌های میناب، رودان و بندرخمیر جهت پشتیبانی و جایگزینی مواکب مستقر در حالت آماده‌باش قرار دارند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان هرمزگان تصریح کرد: پخت و توزیع روزانه ۱۲هزار پُرس غذای گرم در سه‌ وعده غذایی و سه هزار قرص نان بخشی از خدمات مواکب هرمزگان به‌ هموطنان خوزستانی را تشکیل می‌دهد.

موسوی ادامه داد: مجموعا ۷۰نفر خادم، چهار تیم جهادی و یک تیم پزشکی از استان هرمزگان در منطقه هدف در حال خدمات‌رسانی هستند که این فرآیند تا زمان عادی شدن وضعیت ادامه خواهد داشت.

وی افزود: برنج، گوشت قرمز، گوشت مرغ، روغن، حبوبات، آب‌معدنی و لوازم بهداشتی از مهمترین اقلام مورد نیاز سیل زدگان است؛ و ابراز داشت: ستادهای بازسازی عتبات عالیات شهرستان‌ها و سایر پایگاه‌های رسمی اعلام شده در سطح استان آماده دریافت کمک‌های غیرنقدی مردم هستند.

منبع:http://fa.atabat.org

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال