تازه ترین
خانه » اخبار » اهداء بیش از 91 گرم طلاجات توسط یک بانوی خیر اهوازی برای مشارکت در ساخت صحن حضرت زهراء سلام الله علیها.

اهداء بیش از 91 گرم طلاجات توسط یک بانوی خیر اهوازی برای مشارکت در ساخت صحن حضرت زهراء سلام الله علیها.

اهداء بیش از 91 گرم طلاجات توسط یک بانوی خیر اهوازی برای مشارکت در ساخت صحن حضرت زهراء سلام الله علیها.
به گزارش واحد خبر روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان

روز گذشته بانوی خیر اهوازی با مراجعه به ستادهای بازسازی عتبات عالیات مستقر در این شهر بیش از 91 گرم طلاجات خود را برای مشارکت در ساخت صحن حضرت زهراء اهداء کردند.
این طلاجات شامل یک عدد گردنبند طلا، یک عدد دستبند طلا و یک حلقه طلا به علاوه یک انگشتر نقره بوده اند که ارزش ریالی آنها بیش از یکصد میلیون ریال بوده است.

یادآور می شود استان خوزستان علاوه بر مشارکت در سایر پروژه های مربوط به بازسازی و توسعه عتبات مقدسه از ابتدای سال ۹۳ متعهد به مشارکت درساخت 2000متر مربع از صحن حضرت زهراء سلام الله علیها که به منظور توسعه حرم علوی در حال ساخت می باشد شده است و از ابتدای سال ۹۰متولی مرمت و بازسازی ایوان طلای حرم امیر مومنان امام علی(ع) در نجف اشرف بوده است که در حال حاضر این پروژه در مراحل پایانی قرار دارد.

و همچنین از نیمه دوم سال۹۲ کارگاه ساخت 6 درب حرم امامین عسگریین(ع) در شهرهای اهواز، آبادان، امیدیه و اندیمشک راه اندازی شد که خیرین خوزستانی هزینه ۵ درب و خیرین مازندرانی هزینه یک درب را تقبل کردند.

ضمناٌ از اول سال۹۳ پروژه مرمت و بازسازی نقاط آسیب دیده حرم حضرت زینب سلام الله علیها نیز به استان خوزستان محول گردید که انشاءالله با پشتیبانی و همت بالای محبین آن حضرت در مدت تعیین شده به اتمام خواهد رسید.

یک نظر

  1. احسنت فضای این سایت خیلی بهتر است…

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد
ارسال